Fuqia e Vertet e Nji Burri....

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Mesazhe
2,343
Mosha
27
Fuqia e vertet e nje burri

Duket ne sasin e buzeqeshjes
Se femres qe ka perkrah tij...
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Mesazhe
5,096
Fuqine e pushtetin e nji mashkulli
E pasqyrin fare mire buzeqeshja e cilter e nji femre ne krah te tij
se pas cdo burri te suksesshem fshihet nji femer
INTELEGJENTE
 

Alexandra

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,164
Po si ngriti 100 kg para duresh ska fuqi hahahahahaha.

PErtej shakas;
Truri ,truri njerez ben diferencimin.
Femra te buzeqesh per vete,mashkulli po per vete,ti bashkojne buzeqeshjet dhe ajo eshte lumturia dhe fuqia e tyre.
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Mesazhe
5,096
Pjekuria eshte fuqia e vertete e nji mashkulli
 

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
7,595
Fuqia e vertet e nje burri

Duket ne sasin e buzeqeshjes
Se femres qe ka perkrah tij...
Kjo eshte mese e vertete . Plus humanizmi perben forcen tek nje mashkull .

K’to dy gjera , vleresoj ne mase tek nje mashkull .
 

LABBY

“Thug•Life”
Kontributor
Mesazhe
6,040
Fuqia e vertet e nje burri duket kur i ulet femres ne gjunj e propozon per martes :p (se ne gjinia mashkullore e kemi te veshtir ti ulemi femres :D)!
 
Top