• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Fuqia e Vertet e Nji Burri....

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,352
Mosha
27
Fuqia e vertet e nje burri

Duket ne sasin e buzeqeshjes
Se femres qe ka perkrah tij...
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,266
Fuqine e pushtetin e nji mashkulli
E pasqyrin fare mire buzeqeshja e cilter e nji femre ne krah te tij
se pas cdo burri te suksesshem fshihet nji femer
INTELEGJENTE
 

Alexandra

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,157
Po si ngriti 100 kg para duresh ska fuqi hahahahahaha.

PErtej shakas;
Truri ,truri njerez ben diferencimin.
Femra te buzeqesh per vete,mashkulli po per vete,ti bashkojne buzeqeshjet dhe ajo eshte lumturia dhe fuqia e tyre.
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,266
Pjekuria eshte fuqia e vertete e nji mashkulli
 

Zana

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
672
Fuqia e vertet e nje burri

Duket ne sasin e buzeqeshjes
Se femres qe ka perkrah tij...
Kjo eshte mese e vertete . Plus humanizmi perben forcen tek nje mashkull .

K’to dy gjera , vleresoj ne mase tek nje mashkull .
 

^LABBY

“Only god can judge me”
I Rregjistruar/e
Mesazhe
913
Location
Bogota
Fuqia e vertet e nje burri duket kur i ulet femres ne gjunj e propozon per martes :p (se ne gjinia mashkullore e kemi te veshtir ti ulemi femres :D)!
 
Top