Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

G-LINED

Status
Not open for further replies.

shkupjani

Ruju mati fjalt se dikush ta mat fuqine.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 9, 2019
Mesazhe
12
Pëlqime
21
Pikë
3
Mosha
24
@cyb3r qka o puna jote qe jep glined pa arsye edhe e shkrun qe kom ofendu ???

We couldn't connect to the server :( Closing Link: SHKUPJANI[92...164] (Banned (G-Lined): Abuzime/Ofendime)
 

shkupjani

Ruju mati fjalt se dikush ta mat fuqine.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 9, 2019
Mesazhe
12
Pëlqime
21
Pikë
3
Mosha
24
niher keee shnettt
We couldn't connect to the server :( Closing Link: SHKUPJANI[92...164] (Banned (G-Lined): shnet)
 

Totoo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 31, 2018
Mesazhe
1,005
Pëlqime
980
Pikë
113
@shkupjani sapo i shtove denimit tend edhe 2 vite te tjera
Nga 4 tu ben 6 vite me gline ??
 

shkupjani

Ruju mati fjalt se dikush ta mat fuqine.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 9, 2019
Mesazhe
12
Pëlqime
21
Pikë
3
Mosha
24
@Totoo hahahahhaha po amo pa arsyeee , provoj me hy del glinedd sdi pseee, kott e kottt glinedd
 

cyb3r

Sound Of Silence
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 6, 2018
Mesazhe
483
Pëlqime
1,330
Pikë
93
@shkupjani kur te sillesh mire dhe mos ofendosh atehere do hiqet.

Tema mbyllet
 
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top