Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

Sot festojmë 28 Nëntorin, Diten e Flamurit kombëtar, një datë me rëndësi të jashtëzakonshme për kombin tonë. .

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

G-LINED

Status
Not open for further replies.

shkupjani

Ruju mati fjalt se dikush ta mat fuqine.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 9, 2019
Mesazhe
13
@cyb3r qka o puna jote qe jep glined pa arsye edhe e shkrun qe kom ofendu ???

We couldn't connect to the server :( Closing Link: SHKUPJANI[92...164] (Banned (G-Lined): Abuzime/Ofendime)
 

shkupjani

Ruju mati fjalt se dikush ta mat fuqine.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 9, 2019
Mesazhe
13
niher keee shnettt
We couldn't connect to the server :( Closing Link: SHKUPJANI[92...164] (Banned (G-Lined): shnet)
 

shkupjani

Ruju mati fjalt se dikush ta mat fuqine.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 9, 2019
Mesazhe
13
@Totoo hahahahhaha po amo pa arsyeee , provoj me hy del glinedd sdi pseee, kott e kottt glinedd
 

cyb3r

Sound Of Silence
Nt2 V.I.P
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 6, 2018
Mesazhe
484
@shkupjani kur te sillesh mire dhe mos ofendosh atehere do hiqet.

Tema mbyllet
 
Status
Not open for further replies.

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja