• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

G-LINED

Status
Not open for further replies.

shkupjani

Ruju mati fjalt se dikush ta mat fuqine.
ANETAR ✓
Mesazhe
13
Mosha
25
@cyb3r qka o puna jote qe jep glined pa arsye edhe e shkrun qe kom ofendu ???

We couldn't connect to the server :( Closing Link: SHKUPJANI[92...164] (Banned (G-Lined): Abuzime/Ofendime)
 

shkupjani

Ruju mati fjalt se dikush ta mat fuqine.
ANETAR ✓
Mesazhe
13
Mosha
25
niher keee shnettt
We couldn't connect to the server :( Closing Link: SHKUPJANI[92...164] (Banned (G-Lined): shnet)
 

shkupjani

Ruju mati fjalt se dikush ta mat fuqine.
ANETAR ✓
Mesazhe
13
Mosha
25
@Totoo hahahahhaha po amo pa arsyeee , provoj me hy del glinedd sdi pseee, kott e kottt glinedd
 

cyb3r

Sound Of Silence
Nt2 V.I.P
ANETAR ✓
Mesazhe
484
@shkupjani kur te sillesh mire dhe mos ofendosh atehere do hiqet.

Tema mbyllet
 
Status
Not open for further replies.
Top