Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Getat që ju përshtaten sipas shenjës tuaj astrologjike

Jetmira

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dhj 27, 2017
Mesazhe
11,141
choisir-ses-collants_103e0ba6913ea21e1b51dd632e80e49d08adce27-696x391.jpg

Çfarë lloj getash ju përshtaten më shumë me karakterin? Zbulojini sipas shenjës tuaj të zodiakut.

Dashi, Bricjapi, Virgjëresha- Getat e zeza të thjeshta. Ju nuk i pëlqeni shumë ndërlikimet dhe ngarkimet, por preferoni gjërat e thjeshta dhe të efektshme. Një palë geta të zeza të thjeshta ju përshtaten për mrekulli. Në fund të fundit ato ju shërbejnë më shumë për të plotësuar një veshje sesa për të treguar anën sensuale.
d8716b36-6354-4790-8c0a-462cc7eed168-610---.jpg

Demi, Peshqit, Shigjetari- Geta të shkurtra. Getat me trup nuk janë për ju. Në përgjithësi ju preferoni gjëra të thjeshta që t’i hiqni menjëherë dhe të mos rini një orë për t’i ngritur kur shkoni në tualet.
8d7d4ab4-4248-4a7b-b7fc-08d59a5fc9e0-610---.jpg

Luani, Akrepi- Geta seksi. Ju doni të bini gjithmonë në sy dhe modelet seksi ju tërheqin më shumë. Sipas Dritare.net, një palë geta me zhartier janë idealet për ju.
f0ed2bf5-e7da-4aec-89e8-bc1158062ac5-610---.jpg

Binjakët, Peshorja, Ujori- Getat me vizatime. Juve pëlqeni gjërat jo të zakonshme. Getat janë një mënyrë e mirë për të treguar karakterin tuaj të veçantë kështu që mund të eksperimentoni e të provoni çfarë t’iu vijë nëpër mend. /A.S-Dritare.net
d6a210ac-0602-4d8d-bac1-9a8da717f979-610---.jpg

Gaforrja eshte e ndershme:p:p.
Nuk zhvishet :p:D.
 
Po shenjat e tjera ...apo nude, Nuk I perdorin? ?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.