Gezuar bajramin.....

i_shemtut

Kinezi
Nt2 V.I.P
Mesazhe
10,165
Gëzuar festën e Kurban Bajramit ju urojë paqe lumturi dhe mirësi të keni gjithmonë në familjet tuaja😊


Në veçanti dua të uroj dhe patriotët e mi @Luledielli @Çomi @i_shemtut dhe @HIM
Gëzuar festën e Kurban Bajramit paqja mëshira dhe begatia e Allahut qoft mbi ju dhe familjet tuaja🤲

Shpresoj mos të kem harruar ndonjë patriot😁
Gezuar edhe ty yllo
 

Konkursi i Letersise

 • Melankolia

  Votes: 2 9.1%
 • Per Dashurine

  Votes: 0 0.0%
 • Ambjenti i Iluzionit

  Votes: 1 4.5%
 • Era...

  Votes: 2 9.1%
 • Nese...

  Votes: 2 9.1%
 • Dikur..

  Votes: 3 13.6%
 • Femijeria

  Votes: 12 54.5%
Top