Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Gezuar kurban bajramin🤗🤗

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
15,499
Pëlqime
14,374
Pikë
113
Gezuar kush feston sot. :)

Sot kam tre arsye te festoj. :)

Kalofshi mire antare.
 

Büşra

Lost
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 31, 2020
Mesazhe
135
Pëlqime
69
Pikë
28
Kjo festë është një kujtesë më shumë për të gëzuar gjdo minut të jetës,që nga agimi i ditës ku duhet të jemi falenderues dhe mirënjohës të falenderojmë krjuesin e gjithësisë deri në mbrëmje vonë.
Ku në gjdo rreze drite kërkojmë bekime dhe mbrojtjen e tij.Gjdo sakrific dhe dëshirë për ti ndihmuar të tjert,kujdesur dashur u shpërbleftë me të mirat e botës për ju!
Gëzofshi me të mira plot dhe gjithmonë paçi të lirë e të bukur gjdo rrugë e pamje të jetës!
Më falni sa her ju kam thënë diçka që ndoshta ju kam prekur apo bërë të ndiheni keq,po mundohem të jem më e rezervar në atë çf them dhe shkruaj (Ju dua shumm pamvarsishtnse virtualitet vërtet ndonjher duket sikur ju njoh dhe ju keni qenë pjesë e kohës dhe ditës time Melodyy)
 

centos

TrAsEb
Staff member
ADMIN
Regjistruar më
Jun 11, 2020
Mesazhe
311
Pëlqime
306
Pikë
63
Mosha
33
Location
France
Website
netedy.com
Ca gezuar se na plasen veshet nga daullet qe ne mengjes
@Pertoj T'kisha keshilluar t'behesh me i sjellshem ndaj Festes se Kurban Bajramit, nese ty t'pengon festa e Kurban Bajramit mos ju prish gezimin te tjereve!

Andaj je i perjashtuar nga k'jo teme dhe te gjitha postimet tua do fshihen:
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top