Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Gjej se kush do shkruaje poshte jush

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
13,560
Pëlqime
12,183
Pikë
113

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
13,560
Pëlqime
12,183
Pikë
113

anna ana

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
77
Pëlqime
285
Pikë
53
Mosha
24
@Passion
Dhuroni qetësi zemrave.
Një ditë çdokush do të arrijë aty ku i është caktuar.
E mos lëndoni askënd në jet.
Nëse do që një ditë të hysh në kujtime, kur e sotmja të bëhet e shkuar dhe të ndjehesh mire e gëzueshëm për atë që ke qënë me tjerët🙂🙋
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Kontributor
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
19,622
Pëlqime
24,043
Pikë
113
Location
?? & ??
Po po .

Tu prit me pa @Ai_Tipi n kur te hyje me ndonje limuzine te bjondet 😛🙈
Jo me pse mka lon menja mu 😜 vi da solo po mpe mu si sherif i bje qe mka lon fare edhe ajo fije menje qe mka ngel 😂

@Dea hajde ijer ijer se paske shperthy o ujvare ca tbona 😜🤗
 
Reactions: Dea
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top