• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Gjej se kush do shkruaje poshte jush

iMp4Ct

What?
VIP i Forumit
Mesazhe
5,434
Likes
3,915
Do ja qendis 1 sot,ja te degjoj nja 2 Kenge te bryan adams ne youtube dhe ate tope tope o papagalos qe tme vi frymezimi. :D

Tema : @MaYaDa bisha :p