• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Gjeje se kush do shkruaj poshtë jush!

Status
Not open for further replies.

Ersaa

Carpe diem
PRINCESS
Mesazhe
5,818
Mos më bëj të vështirën kot se t'i preva flokët me gërshërë 🤪


@Rrelse 🧐
Po qe do nje dru te mire ti🤭 floket xix se i kam merak hmmmm😛
 
Status
Not open for further replies.
Top