• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Gjeje se kush do shkruaj poshtë jush!

Status
Not open for further replies.

Alea

Super Moderator
Anetar i Stafit
SUPER MODERATOR/E
Mesazhe
14,065
Ti ishe miushja e thashe me siper.
Po nese jam une miushi i bie te me kapesh kollaj...se une vi vete me gjithe qejf 😂😂
@Alea
Dmth e urrejm njer tjr ata 😜😂 ec tet hug se nuk urrehesh ti lol

@Poker ec edhe njeher sa ste kam rraft 😜
 
Status
Not open for further replies.
Top