Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Gjendja juaj emocionale

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
15,163
Pëlqime
14,133
Pikë
113
Ca kshu emocione
si dritheruese. :p
 

Ilirik

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 9, 2019
Mesazhe
199
Pëlqime
137
Pikë
43
Mosha
39
qete...
i vendosur "horizontalisht dhe vertikalisht "... stabël... si flota detare, perballe dallgeve te oqeanit....
 

Pinki

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Mar 27, 2018
Mesazhe
11,534
Pëlqime
10,369
Pikë
113
😘😘🤗Jepi kurajo vetes dhe degjo sa me shum muzike.
Jo muzik (melankolike):):)
Un jam gjat gjith kohes duke kercy neper shtepi kshuqe kte pjesen e muzikes e kam merak vet 😛😛 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
 

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
15,163
Pëlqime
14,133
Pikë
113
Eksploziv! :rolleyes::unsure:

 

Alea

You Decide! :):
Staff member
MODERATOR
Regjistruar më
Feb 10, 2019
Mesazhe
8,657
Pëlqime
9,106
Pikë
113
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top