• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Gjerat kryesore qe urrej ne dashuri

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,720
1Genjeshtrat
2Genjeshtrat
3Genjeshtrat
4Genjeshtrat
5Genjeshtrat
6Genjeshtrat
7Genjeshtrat
8Genjeshtrat
9Genjeshtrat
Tradhetine
Mungesa e interesit

Sepse genjeshtra eshte nena e gjithckaje
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

VIP
Staff member
VIP I FORUMIT
Mesazhe
5,621
Mosha
35
Location
Prague
Ndonje genjeshter e pertyp me veshtiresi por tradhetine nuk e coj dot poshte 😉
 

LABBY

“Thug•Life”
Contributor
Mesazhe
5,255
Per mua dashuria s'ekziston eshte si fantazma te gjith flasin po asnji se ka par 😊 per sa i perket temes 1-pseudo xhelozia 2 ndjenjat fake
 

Artinaa

Heshtja flet sa 1000 fjal
PRINCESS
Mesazhe
2,061
Mosha
21
Trathtia pot mytke krejt 😔😔 kta e urrejj qdo kun jo vetem ne dashurii po edhe ne shoqri 😁👎
 
Reactions: Iva

Buum

Love^my^world
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
1,840
1_urrej qera'marrsin
2_urrej bangat qe mi kan ngrejt interesat
3_urrej Ferdinant xhaferrin se tha do rregulloj cilesine e diellit dhe nuk e beri 😋
4_ urrej dhe ata qe kan shpik punen 😐
 
Reactions: Iva

Dorina

Kf Kukēsi
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
11,878
Location
Tiranë
kur eshte me mua dhe i leviz per tjetren🤪😜😝
 

Weda

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,611
Mosha
21
tradhetia....
mungesa e besimit...
mashtrimet...
cojn ne djall nje lidhje :p
 
Top