Gjerat kryesore qe urrej ne dashuri

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Mesazhe
5,096
1Genjeshtrat
2Genjeshtrat
3Genjeshtrat
4Genjeshtrat
5Genjeshtrat
6Genjeshtrat
7Genjeshtrat
8Genjeshtrat
9Genjeshtrat
Tradhetine
Mungesa e interesit

Sepse genjeshtra eshte nena e gjithckaje
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
9,474
Mosha
35
Location
Space
Ndonje genjeshter e pertyp me veshtiresi por tradhetine nuk e coj dot poshte 😉
 

LABBY

“Thug•Life”
Kontributor
Mesazhe
6,040
Per mua dashuria s'ekziston eshte si fantazma te gjith flasin po asnji se ka par 😊 per sa i perket temes 1-pseudo xhelozia 2 ndjenjat fake
 

Artiina

TI NUK ME DOJE NUK LENDOHEN NJERZIT QE DON
Kontributor
PRINCESS
Mesazhe
3,786
Mosha
21
Trathtia pot mytke krejt 😔😔 kta e urrejj qdo kun jo vetem ne dashurii po edhe ne shoqri 😁👎
 
Reactions: Iva

^DuRrSaKu^

Jeto! Duke vrapuar nga gjithcka
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
1,919
1_urrej qera'marrsin
2_urrej bangat qe mi kan ngrejt interesat
3_urrej Ferdinant xhaferrin se tha do rregulloj cilesine e diellit dhe nuk e beri 😋
4_ urrej dhe ata qe kan shpik punen 😐
 
Reactions: Iva

Weda

Anëtare forumi
PRINCESS
Mesazhe
2,681
Mosha
22
tradhetia....
mungesa e besimit...
mashtrimet...
cojn ne djall nje lidhje :p
 
Top