Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Gjërat që ofendojnë secilën shenjë të Horoskopit

Jetmira

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dhj 27, 2017
Mesazhe
11,141
shenjat-horoskopit-640x360.jpeg

Ka shumë gjëra që mund të na ofendojnë. Dhe ju e dini se në bazë të çdo shenje të zodiakut ka gjëra që na bëjnë më shumë ose më pak të prekshëm.

Ne të gjithë kemi thënë ose bërë diçka, të paktën një herë në jetë, që ka zemëruar një person që ne e njohim, ndoshta një të dashur ose me të cilin kemi trajtuar çdo ditë të jetës sonë.
Njohja e asaj që fyen njerëzit me të cilët hyjmë në kontakt do të na ndihmojë të shmangim konfliktet dhe të kemi marrëdhënie më të përzemërta.
Marrëdhëniet që kemi me të tjerët janë shumë të rëndësishme. Një mënyrë e thjeshtë për t’u njohur me ta është të kërkosh shenjën e tyre zodiakut. Pra, të njohësh pak më shumë për personalitetin e tyre dhe mënyrën se si e shohin jetën. Për të mos i ofenduar më kurrë.

Dashi
Fillimi i një debati me një person nga kjo shenjë është shumë më i thjeshtë se sa duket. Ata janë njerëz të vendosur dhe konkurrues. Kujdes, debatet shpesh kthehen në agresion fizik.

Demi
Njerëzit e lindur nën shenjën e Demit janë jashtëzakonisht kokëfortë. Nëse ju doni t’i bëni ata të zemërohen, ata nuk mund të bëjnë gjërat për mirë. Ata janë mjaft konkurrues dhe nuk tolerojnë kur u thua se nuk janë të zotë.

Binjakët
Ata gjithmonë shqetësohen për atë që shoqëria thotë për ta. Ata janë mjaft të paqëndrueshëm kur komentohet mbi to. Është e vështirë të debatosh me një Binjak.

Gaforrja
Ata që kanë lindur nën shenjën e Gaforres janë agresivë pasiëv. Ata duan të bëhen martirë. Për t’i bërë ata të zemërohen, ju duhet t’u tregoni se sa egoiste janë.

Luani
Për t’i bërë ata që kanë lindur nën shenjën e Luanit të zemëruar thjesht injorojini. Ata kurrë nuk e pranojnë refuzimin. Silluni sikur të mos ishin aty për t’i bërë të zemërohen.

Virgjëresha
Për t’i bërë ata të zemërohen, vendosni në rregull gjërat e tyre, ata do të çmenden duke parë që kanë lëvizur sendet e tyre personale. Nuk ka asgjë që i zemëron më shumë.

Peshorja
Ata që kanë lindur nën shenjën e Peshores nuk duan të zemërohen. Ata duan të lënë mënjanë çdo situatë të negativitetit apo ankthit. Tregojini atyre se janë të pamatur ose pa ndjenja dhe do ta shihni atë reagim.

Akrepi
Të lindurit nën shenjën e Akrepit janë shumë impulsivë. Nuk është e qartë nëse janë të zemëruar derisa të jetë tepër vonë. Ajo që i ofendon është kur shfaqen ndjenjat.

Shigjetari
Bërja e një Shigjetari të zemëruar nuk është e lehtë, sepse ato janë shenja të relaksuara. Por ata nuk mund të durojnë dot njerëz që janë gënjeshtarë.

Bricjapi
Bricjapi pëlqen të tregojë racionalitetin dhe aftësinë për të planifikuar gjërat. Nëse u tregon se qëllimet nuk janë të arritshme, atëherë ata do të zemërohen dhe shumë madje.

Ujori
Ujori nuk mund të durojë që njerëzit e tjerë t’i pyesin për ndjenjat e tyre.

Peshqit
Ajo që ofendon Peshqit është kur ngrihet zëri. Nuk ka asgjë që i zemëron më shumë
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.