• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Gjysma Tjeter....

LUCKY-STRIKE

Jam❤️Unike❤️Vip
Princesha Forumit
Mesazhe
2,686
Cili eshte shpjegimi i gjysmes tjeter?

A existon vertet lidhja shpirterore midis
Dy njerezve?
E keni provuar ndonjihere kete prani?

LUCKY-STRIKE

Jam❤️Unike❤️Vip
Princesha Forumit
Mesazhe
2,686
I kam inot disa lojera sidomos qe luhen kot:
Robi nje gje qe e ndjen,duhet ta thote ose se paku ta pranoj. Eshte problem i madh per brezin tone.
Me duket se,si cenim i egos time te jem ne nevoje per dike,e megjithate kjo eshte apsolutisht,ndjenja
Me fisnike ne bote.
Eshte gje e mire te gjesh gjysmen tjeter(po pate fatin) dhe ne rast se te ndodh ta gjesh,dhe te ndihesh i/e pa plote pa te,mos ha inat me veten
Dhe mos mbaj krenari por,vetem shko dhe kerkoje deri sa,dy gjysmat te bashkohen.

Weda

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,438
o vdeksha une se lexoj temat fare shof komst e shkuj prz stallem skm arsye qe te genjejej edhe po ms te isha sekuptoj nrm qe doe thoja nuk esht turp as te jesg as mow te jesh e virgjer

Natta

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,368
Poo.
Gjysma tjeter nuk esht 1person qe esht identik me ty.
Gjysma tjeter esht e kunderta jote,edhe pse e kunderta jote serish shkoni mir me njeri-tjetrin.
Eh gjysma tjeter.

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
18,964
Të gjithë e kanë gjysmën tjetër.
Dikush e gjen më shpejt e dikujt i vjen më vonë në jetë.