• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Gjysma Tjeter....

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,169
Mosha
27
Cili eshte shpjegimi i gjysmes tjeter?

A existon vertet lidhja shpirterore midis
Dy njerezve?
E keni provuar ndonjihere kete prani?
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,169
Mosha
27
I kam inot disa lojera sidomos qe luhen kot:
Robi nje gje qe e ndjen,duhet ta thote ose se paku ta pranoj. Eshte problem i madh per brezin tone.
Me duket se,si cenim i egos time te jem ne nevoje per dike,e megjithate kjo eshte apsolutisht,ndjenja
Me fisnike ne bote.
Eshte gje e mire te gjesh gjysmen tjeter(po pate fatin) dhe ne rast se te ndodh ta gjesh,dhe te ndihesh i/e pa plote pa te,mos ha inat me veten
Dhe mos mbaj krenari por,vetem shko dhe kerkoje deri sa,dy gjysmat te bashkohen.
 

Weda

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,143
Mosha
21
lidhjen shpirterore o djal i dashur edhe sesht gjithcka vetem seksi jalla jalla cjeni
 

Weda

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,143
Mosha
21
o vdeksha une se lexoj temat fare shof komst e shkuj prz stallem skm arsye qe te genjejej edhe po ms te isha sekuptoj nrm qe doe thoja nuk esht turp as te jesg as mow te jesh e virgjer
 

Jetmira

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
2,148
Mosha
23
Poo.
Gjysma tjeter nuk esht 1person qe esht identik me ty.
Gjysma tjeter esht e kunderta jote,edhe pse e kunderta jote serish shkoni mir me njeri-tjetrin.
Eh gjysma tjeter.
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
10,606
Mosha
26
Location
Tiranë
Të gjithë e kanë gjysmën tjetër.
Dikush e gjen më shpejt e dikujt i vjen më vonë në jetë.
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,295
Verges es nie ...... ihre ist meine halb
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,295
Të gjithë e kanë gjysmën tjetër.
Dikush e gjen më shpejt e dikujt i vjen më vonë në jetë.
Poe pate pa ate gjysmen time thuj mka thene vinjoli. Hajde ma se me plase
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
10,606
Mosha
26
Location
Tiranë
Se di ku eshte gjysma tjeter, me siguri ne Angli :p
 
Top