Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Gjysma tjetër...

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,438
Cili eshte shpjegimi i gjysmes tjeter?

A existon vertet lidhja shpirterore midis
Dy njerezve?
E keni provuar ndonjihere kete prani?
 
po egziston esht dicka qe ska pershkrim ?
 
I kam inot disa lojera sidomos qe luhen kot:
Robi nje gje qe e ndjen,duhet ta thote ose se paku ta pranoj. Eshte problem i madh per brezin tone.
Me duket se,si cenim i egos time te jem ne nevoje per dike,e megjithate kjo eshte apsolutisht,ndjenja
Me fisnike ne bote.
Eshte gje e mire te gjesh gjysmen tjeter(po pate fatin) dhe ne rast se te ndodh ta gjesh,dhe te ndihesh i/e pa plote pa te,mos ha inat me veten
Dhe mos mbaj krenari por,vetem shko dhe kerkoje deri sa,dy gjysmat te bashkohen.
 
lidhjen shpirterore o djal i dashur edhe sesht gjithcka vetem seksi jalla jalla cjeni
 
o vdeksha une se lexoj temat fare shof komst e shkuj prz stallem skm arsye qe te genjejej edhe po ms te isha sekuptoj nrm qe doe thoja nuk esht turp as te jesg as mow te jesh e virgjer
 
Poo.
Gjysma tjeter nuk esht 1person qe esht identik me ty.
Gjysma tjeter esht e kunderta jote,edhe pse e kunderta jote serish shkoni mir me njeri-tjetrin.
Eh gjysma tjeter.
 
Të gjithë e kanë gjysmën tjetër.
Dikush e gjen më shpejt e dikujt i vjen më vonë në jetë.
 
Verges es nie ...... ihre ist meine halb
 
Të gjithë e kanë gjysmën tjetër.
Dikush e gjen më shpejt e dikujt i vjen më vonë në jetë.
Poe pate pa ate gjysmen time thuj mka thene vinjoli. Hajde ma se me plase
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.