Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Gline!!

Status
Not open for further replies.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Sole

Vogla!🌞
Kontributor
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
22,068
Pëlqime
18,124
Pikë
113
Location
__
Tkan bo glin e 🙄
 

Lushi

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 21, 2017
Mesazhe
30
Pëlqime
31
Pikë
18
Mosha
30
Me kap boti si vpn dhe fut gline zline ky esht ip abcom futen 80% e userave nga shqiperia
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,700
Pëlqime
18,947
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Lushi ne ankesen tende ka nje problem qe quhet reklama.
Duhet te jesh me i qarte me veten here tjeter kur ben ankesa te tilla.
 

MisterX

I/e Regjistruar
Regjistruar më
Jul 20, 2017
Mesazhe
436
Pëlqime
465
Pikë
63
Mosha
33
Location
Albania
Website
netedy.org
O Lushi Futu
 

Miic^^^777

💣GaNgStAa💣
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 13, 2020
Mesazhe
802
Pëlqime
1,227
Pikë
113
Do vdesesh me gline mer grek i djegur 😂
 

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,713
Pëlqime
1,955
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
hahahahahaahhaahahahahahahahhaahahhahahaha
 

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,713
Pëlqime
1,955
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
OOOOOOOOO I madhi dj ERIOSSTI
hahahahaha
 

MisterX

I/e Regjistruar
Regjistruar më
Jul 20, 2017
Mesazhe
436
Pëlqime
465
Pikë
63
Mosha
33
Location
Albania
Website
netedy.org
32 jam mer lol sjam aq i madh
 

cyb3r

Sound Of Silence
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 6, 2018
Mesazhe
486
Pëlqime
1,330
Pikë
93
Tema mbyllet
 
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top