Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Godasin aty ku ju dhemb më shumë/ Kështu hakmerren këto shenja të horoskopit

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,946
Nëse i lëndoni ata, atëherë ata do t’ju bëjnë të paguani. Shenjat hakmarrëse të zodiakut thjesht nuk mund të heqin dorë nga padrejtësitë e kaluara, dhembjet, grindjet dhe kështu ata përqendrohen në hakmarrje. Ata nuk janë të lumtur derisa të marrin hakun e tyre, edhe nëse horoskopi i tyre ose një udhëzues astrologjie paralajmërojnë kundër tij.

Akrepi

Akrepat janë shumë të ndjeshëm dhe mund të lëndohen, dhe për ndonjë arsye të thjeshtë. Mënyra e vetme që ata të ndjehen pak më mirë është të kërkojnë hakmarrje ndaj personit që i lëndon. Ata kanë të gjitha aftësitë e nevojshme për hakmarrje, ata janë të zgjuar, intuitivë të mjaftueshëm për të ditur se ku mund të godasin, kështu që shkakton më shumë dhimbje, të fshehtë deri në atë pikë sa askush nuk ka ndonjë ide se çfarë po planifikojnë.

Binjakët

Ata janë ekstremisht të paparashikueshëm. Nëse e prek një binjak aty ku i dhëmb më shumë, prisni prej tyre të realizojnë planin më të lig që mund të keni parë. Por gjithashtu janë shenjë që falin shpejtë.


Luani

Shumica e kohës, Luanët janë të sjellshëm dhe të guximshëm , nëse nuk merrni diçka që ata mendojnë se është e tyre ose ju i bëni ata xheloz. Në atë rast, të gjitha bastet janë të humbura. Ata mund të jenë shumë posedues dhe materialistë, që do të thotë nëse vidhni diçka ose dikë, Luani do të përdorë të gjitha burimet e tyre për t’i rikthyer ato dhe t’ju bëjë të paguani.

Bricjapi

Të lindurit në shenjën e Bricjapit janë kokëfortë, hakmarrës dhe kurrësesi nuk falin lehtë. Ata do të bëjnë gjithçka për t’ju bërë keq nëse i lëndoni. Ata madje mund të krijojnë edhe thashetheme për ju./CNA.al

The post Godasin aty ku ju dhemb më shumë/ Kështu hakmerren këto shenja të horoskopit appeared first on 360 Grade.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.