• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Hacker etik!

U

Universal

Guest
Fillo sot behu "hacker etik" pra meso filet e hakimit te kapeles se bardhe

Une jam bere haker fillestar, ti cfare po pret?


http://www.mediafire.com/file/82mgt2ns5
mko8bf/Arkiv_WinRAR.rar


ne kete zip perfshihen keto libra:
1.Basics.of.Hacking.and.Penetration.Testing
2.Hacking.For.Dummies.5th.Edition
3.Hacking.ForBeginners.a.beginners.guide.for.learning.ethical.hacking
4.Hacking.Secrets.Exposed


Burimi :ItShqip/autori :mekanik
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,790
Location
127.0.0.1
Top