Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Hadithe te profetit a.s.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

xhelozi

I Limituar
I Limituar
Regjistruar më
Oct 1, 2018
Mesazhe
6,653
Pëlqime
2,894
Pikë
113
" Nuk do te jete besimitar ( mu'min ) askush nga ju, derisa nuk i deshiron vellaut te tij ate cka i deshiron vetes. "

Vertet, nga fjalet (urtesite) qe bota i ka mbajtur mend nga predikimet e pejgambereve te meparshem eshte: 'Kur nuk turperohesh, atehere vepro c'te duash'. "

Njeri i fuqishëm nuk është ai që i hedh njerëzit poshtë në mundje. Njeri i fuqishëm është ai që e kontrollon veten, kur ai është i zemëruar.

Kosoovaarkaa

Dada police👮‍♀️
Kontributor
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 7, 2018
Mesazhe
8,517
Pëlqime
6,912
Pikë
113
Mosha
22
Feja shqiptarit esht shqiptaria kombi shqiptar aman po kush po ju kalllxo pralllaaaa breh
Feja kosovarit osht kosovari a
Feja turkis osht turkiaa 😂😂😂 aman fejet jan te ndryshme qa do kofsh shqiptar turk arab serb 😉😉mos ngatrroni fen me kombin o njerz jeni shek 21 mos mi dit kta gjana turp ☹☹☹

cyb3r

Sound Of Silence
ADMIN
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Feb 6, 2018
Mesazhe
485
Pëlqime
1,306
Pikë
93