Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Hadithe te profetit a.s.

.

Larguar.
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
12,251
Ya Rabb.!
Të lutem ma mundëso ti harrojë gjërat të cilat kur i kujtoj, shpirti më ngushtohet.
 

.

Larguar.
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
12,251
Allahu dëgjon,edhe lutjen më të heshtur të një zemre të sinqertë...
🌙
 

.

Larguar.
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
12,251
"Mungesa e prinderve jo vetëm vërehet dhe ndjehet, por ta djeg shpirtin!"

Sulejman Medi
 

.

Larguar.
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
12,251
Mos u mungo shumë prindërve! Atyre, duke të parë ty, u pushon syri dhe u lumturohet shpirti.

Zoti, siç e tregon në ajetin 40 të sures "TAHA", Musait a.s. i kishte thënë:
"Dhe të kthyem te nëna jote që asaj t'i pushonte syri e të mos mërzitej."
 

Liber8

A pretty face can never trick me
STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
12,276
Nga Ebu Hurejre, radijall-lahu anhu, trasmetohet se ka thene: " I derguari i Zotit, sal-lall-llahu alejhi ue sel-lem, ka thene:


'Nga Islami i mire i nje njeriu eshte largimi nga ajo qe nuk i intereson'. "
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr