Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Happy birthday Frida.

SEO

Dangerous? I don’t know what it means.
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 24, 2018
Mesazhe
37
Pëlqime
70
Pikë
18
urime @Frida. ..edhe 100 vite te tjera....
lumturi,shendet,dashuri...ne jeten tuaj patsh gjithmone...🥳🥳🥳

60927
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Sole

Kontributor
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
20,154
Pëlqime
15,344
Pikë
113
Location
__
Edhe 100 frida
Po ku esht🙁🤗🤗🤗😍😍😍
@SEO dergoi urimet
 

Claa

-
Staff member
MODERATOR
Regjistruar më
Feb 4, 2020
Mesazhe
11,890
Pëlqime
12,221
Pikë
113
Fridush edhe 100vite❤❤
 

Meloooo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 15, 2020
Mesazhe
100
Pëlqime
55
Pikë
28
Frida gëzuar ditëlindjen!
Numëroj vitet nga buzëqeshjet 🤗🤗🤗
 

Dea

Amerikane 😛
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
5,595
Pëlqime
7,443
Pikë
113
Edhe 100 vite te lumtura 🎂🍷😘
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top