Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Harrohet dashuria e pare ?

E keni harruar?

  • Po

    Votimi: 11 50.0%
  • Jo

    Votimi: 11 50.0%

  • Gjithsej votues
    22
U

Universal

Guest
Të gjithë kemi ndëgjuar këtë fjali të shkurtër por me shumë domethënie. Si mendoni ju keni përjetuar diçka në lidhje me këtë çështje?

Mendoni se dashuria e parë nuk harohet leht, ose fare?


Unë personalisht nuk pajtohem me fjalin më lartë pasi mendoj dhe besoj poashtu edhe kam përjetuar një gjë të tillë dhe shumë leht e kam haruar dashurinë e vjetër dhe të parë njëkohësisht, po ju?
 
Mendimi I'm i dashur universal (shaka ). Dashurija e par nuk harrohet Po te ket qen reale nga eksperienca ime e them deri me sot se kam harruar dhe pse jemi larg njeri tjetrit nuk them se e dua Por peng ne zemer e kam ate dahsuri e do e kem perher sepse ishte ndjenja e par emocioni loti buzeqeshja endrrat e para qe kam provuar prandaj them dashurija e par ngelet si nje kujtim qe nuk fshihet dot si nje kujtim i bukur né mendjen tende e sa her qe e kujton te shpeton nje buzeqeshje .
 
Dashurine e pare nuk mundesh ta harrosh sepse aty gjen qetesine gjen ndjenjen qe te te ka bere te qeshesh te qashe
 
Universal
Të gjithë kemi ndëgjuar këtë fjali të shkurtër por me shumë domethënie. Si mendoni ju keni përjetuar diçka në lidhje me këtë çështje?

Mendoni se dashuria e parë nuk harohet leht, ose fare?


Unë personalisht nuk pajtohem me fjalin më lartë pasi mendoj dhe besoj poashtu edhe kam përjetuar një gjë të tillë dhe shumë leht e kam haruar dashurinë e vjetër dhe të parë njëkohësisht, po ju?

Universal ske qen i dashuruar prandaj ,thejsht ke dashur mos ngelesh pa martuar
 
"Personin" dhe mund te ndalosh se dashuri por kohen dhe momentet qe ke kaluar me te nuk harrohen asnjehere!! Sigurisht do te dashurosh perseri por emocjoni i pare ngelet gjithmone i vecante :)
 
Ti je next
 
Harrohet dhe as të bjen në mend biles!

Kush ishte edhe njehere "dashuria pare" se mbaj mend fare fare.....
 
Se di..
Po perderisa spo arrij dot te harroj @Frank ':D
Mendoj qe veshtire te harrohet:p
 
Të gjithë kemi ndëgjuar këtë fjali të shkurtër por me shumë domethënie. Si mendoni ju keni përjetuar diçka në lidhje me këtë çështje?

Mendoni se dashuria e parë nuk harohet leht, ose fare?


Unë personalisht nuk pajtohem me fjalin më lartë pasi mendoj dhe besoj poashtu edhe kam përjetuar një gjë të tillë dhe shumë leht e kam haruar dashurinë e vjetër dhe të parë njëkohësisht, po ju?
Skencerisht kjo pergjigja jote bie ndesht me pyetjen qe ke bere. Respekte
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.