Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Hedhouuuu!!

Status
Not open for further replies.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Gambler

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 7, 2020
Mesazhe
5
Pëlqime
6
Pikë
3
Mosha
82
Kush tpyti?
Hapu dhe!!! 🤦🏿‍♂️ Pse di t’bosh pytje ti?! Me aq sa t’njof un pytjet dhe pergjigjet nuk jan pika jote fort. Ti thjesht di te bindesh dhe te urdherohesh. Ske pas na i her guxim me pyt apo me kundershtu, kshuqe mos u perpiq te dalesh nga vetja thjesht se ke ndrru emrin nforum... i njejti person mbetesh (per fatin tat te keq) 🤣
 

Free`dahhh

🙃
Kontributor
Regjistruar më
Nov 6, 2019
Mesazhe
8,437
Pëlqime
11,637
Pikë
113
Hapu dhe!!! 🤦🏿‍♂️ Pse di t’bosh pytje ti?! Me aq sa t’njof un pytjet dhe pergjigjet nuk jan pika jote fort. Ti thjesht di te bindesh dhe te urdherohesh. Ske pas na i her guxim me pyt apo me kundershtu, kshuqe mos u perpiq te dalesh nga vetja thjesht se ke ndrru emrin nforum... i njejti person mbetesh (per fatin tat te keq) 🤣
Shko more pash zoten. Baju tlutem 🥳🥳🥳
Un te bindem ? 🤣🤣🤣🤣
Ik se na hape barkun qe me mgjes. 😉
 

Dejv

Rriki tiki shija jetes.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 31, 2018
Mesazhe
3,728
Pëlqime
3,767
Pikë
113
Mosha
28
Location
Ireland
Si thuhet grekisht ca po llafos?
 

Dejv

Rriki tiki shija jetes.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 31, 2018
Mesazhe
3,728
Pëlqime
3,767
Pikë
113
Mosha
28
Location
Ireland
Fije fije.
Kom 3 jav banned kush ka fol si un?
 
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top