• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Hello

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

ANGELIQUE

~𝗚𝗼𝗼𝗱 𝘁𝗵𝗶𝗻𝗴𝘀 𝘁𝗮𝗸𝗲 𝘁𝗶𝗺𝗲~
Staff member
ADMIN
ANETAR ✓
Sjam antar i ri vec asnjeher skam pershendet ktu e as skam bere prezantim. Perfitova nga rasti po e le nje shenim , pa pershendetje e pa prezantim😂😂
Mbr @Desiign
Kurr nk eshte vone per nje prezantim te vetes hahaha jk 😁.
Argetim te kendshem ne vazhdim..
 
Top