Hello

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Animals

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
179
Location
Tiranë
Moj Alea, Alea e Kingstonit sa shume kujtime me rroke ne mendje me ate shikim lakmitar si fajkua. :p
 

Frank

I/e Regjistruar
Mesazhe
3,939
Mire se erdhe Alea.
Ne kemi nje rregull ktu, te “rinjte” pastrojne shpine.
Ne fund te koridorit ke Senseon qe po te pret me hap magazinen qe te maresh fshesen, shtupen dhe koven.
Mos i hidh shume ace ujit se me ben alergji.
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
9,474
Mosha
35
Location
Space
Mire se vjen!
 

Alea

Talk to god before you sleep ☺️😇
PRINCESS
Mesazhe
1,222
Welcome my twinn💜💜

Have fun kingee..💎😙😙
Mire se erdhe Alea.
Ne kemi nje rregull ktu, te “rinjte” pastrojne shpine.
Ne fund te koridorit ke Senseon qe po te pret me hap magazinen qe te maresh fshesen, shtupen dhe koven.
Mos i hidh shume ace ujit se me ben alergji.
mire se ju gjeta flm :) ...me gjej nje pune qe ska te beje me ace se un jam me shum alergjike se ti 😁😂👋
 
Top