• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Hello

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Animals

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
152
Location
Lisboa
Moj Alea, Alea e Kingstonit sa shume kujtime me rroke ne mendje me ate shikim lakmitar si fajkua. :p
 

Frank

I/e Regjistruar
Mesazhe
3,944
Mire se erdhe Alea.
Ne kemi nje rregull ktu, te “rinjte” pastrojne shpine.
Ne fund te koridorit ke Senseon qe po te pret me hap magazinen qe te maresh fshesen, shtupen dhe koven.
Mos i hidh shume ace ujit se me ben alergji.
 

Alea

Talk to god before you sleep ☺️😇
ANETAR ✓
Mesazhe
292
Welcome my twinn💜💜

Have fun kingee..💎😙😙
Mire se erdhe Alea.
Ne kemi nje rregull ktu, te “rinjte” pastrojne shpine.
Ne fund te koridorit ke Senseon qe po te pret me hap magazinen qe te maresh fshesen, shtupen dhe koven.
Mos i hidh shume ace ujit se me ben alergji.
mire se ju gjeta flm :) ...me gjej nje pune qe ska te beje me ace se un jam me shum alergjike se ti 😁😂👋
 
Top