Hello

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
ADMIN
Jul 21, 2018
5,285
11,195
113
27
Haahhaahhahahhahahhahaahhhahhaha
Mrs erdhe rrugacoooo
Qendrim te kendshem ketu.
 

Pinki

Anëtare forumi
PRINCESS
Mar 27, 2018
5,524
5,473
113
Mesazh boll shkrujta se mu mbaru boja e duhet me dal ne qytet e skam pare pa shit Mzatin e lopes.
Mir se erdhe deleeeeeee 😜😜😜😜😜😜😜😜edhe sndryshove qe sndryshove noj her po prap mrapa deleve ngele 😜😜😜😜
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
ADMIN
Jul 21, 2018
5,285
11,195
113
27
Ahahhaahhahahahahahaahhahahahahahahahahahahahah qy a flori maj dhe pak rrugac
 
Reactions: Pinki