• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Hello

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,869
Mosha
27
????????
Kocke e vjeter?
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,582
Lucky strike
Si lagje e njohur po me dukesh
Ku rrin me ftyre ti
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,869
Mosha
27
Ahahahahahahahhaahah
Ee krushk e ku te lash e ku te gjet??
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,854
Ke filluar me telepatine ti me duket :p
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,854
Krushke, a te te shijoj çik fare por pa te arritur :p se kto arritjet me lodhin kurrizin ngaqe jam me romatizem :p
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,869
Mosha
27
Ne se sme arrin ske cfare tme shijosh
Apo vec aromen e parfumit???
 
Top