Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Helloo

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jun 20, 2018
Mesazhe
1,386
Pëlqime
1,749
Pikë
113
Hello mos u prezanto aq gjat aman
 

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jun 20, 2018
Mesazhe
1,386
Pëlqime
1,749
Pikë
113
Dorina te dua te ta them dhe un.nsy tgjithve sikurse e the e ti hahaha
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top