Help me please😏

Status
Not open for further replies.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
ADMIN
Mesazhe
5,005
Mosha
25
Tema mbyllet!
 

molecule

{true ? false}
Webmaster
Mesazhe
4,976
Location
127.0.0.1
Ja kte doja tja coja dhe une.
Autorja e ksaj teme kalo ne BAN permanent sepse i kishte pordhet e renda e ngaqe ka siklet kujton se ja kan fajin tjeret.

Te gjith Antaret qe duan te caktivizojne llogarite e kan ne profilin e tyre opsionin.
Kini kujdes se accounti nuk ju aktivizohet direkte pra ka nje afat ditor te caktuar per Ri-aktivizim!


Duke shpresuar mos lexoj me te tilla tema ju shpreh se do kem deshiren me te madhe te kaloj ne BAN permanent cilindo qe hap te tille teme.

Hajd ja kalofshi mire.
 
Status
Not open for further replies.

CoVid-19 [ALB]

Top