• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

HelpppMeeexP

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
2,861
Likes
2,611
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
#1
@Tip @Senseo
Mallkimi i Merimanges qenka mizor. Keto dite kam vrare mbi 10 antare te nje familje Merimangash qe jetonte ne shtepine time. A i benin keq dikujt?! A benin pis diku?! A me bezdisnin me kenget e tyre?! Sigurisht qe jo...
Dhe une vrasesi katil qe zbulova se jeta e tjetrit merret nga frika e fobia per dike qe se njeh! VRASES! VRASES! Nje turme zerash ma turfullonte koken...
Mos isha çmendur?!! Ky mendim qe gjithe jeten me mundonte me ne fund kishte ardhur....por jo...nuk ishin zerat e çmendines ne koken time por nje bande e mireorganizuar Mushkonjash qe tashme pas vrasjes se familjes se gjore "M" po bente kerdine ne trupin tim...
Mallkimi i te "gjorave" ishte i madhe!
Nuk kam problem gjakun qe me pine, se thone qe kam me bollek...problem kam se pasi me thithin ato me pshurrin dhe shkojne si zonja "Lajkatare"...trupin e kam te veshur me arome urine! Kruajtiet me kujtojne zgjeben e para 200 viteve...gjaku me gjak e shurra me shurre...keto ishin fjalet qe degjova nga nje fantazem Merimange qe endet neper cepin e banjos plot jete! Morali: .... hmm, ka dhe me keq!
FundJave te mbare...
P.s Merimangat ushqeheshin me Mushkonjat prandaj keto te fundit ushqehen me mua!
 

Tip

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
75
Likes
219
#8
wakakakakakakakakka... na tjap vllai i kur intensive me tinguj terapik... ngreje zonin e pc deri ne fund, mbyll syt dhe mahnitu: Andi Shkoza - Per Ty e Dashur (nigjoje 3 her esull ne mengjes per 3 dit rresht)...

Mas terapis shife kur ti shofesh merimangat tu u shumu me mushkonjat! ...Jan metoda profesionale seduktive nga djepi i dashuris (mahalla teneqes)! Ta jap me firm ne fund qe merimangat jo vetem qe do ta falshin gjakun, por do ta dishin dhe per ner gjith jeten :p
 

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
2,861
Likes
2,611
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
#9
wakakakakakakakakka... na tjap vllai i kur intensive me tinguj terapik... ngreje zonin e pc deri ne fund, mbyll syt dhe mahnitu: Andi Shkoza - Per Ty e Dashur (nigjoje 3 her esull ne mengjes per 3 dit rresht)...

Mas terapis shife kur ti shofesh merimangat tu u shumu me mushkonjat! ...Jan metoda profesionale seduktive nga djepi i dashuris (mahalla teneqes)! Ta jap me firm ne fund qe merimangat jo vetem qe do ta falshin gjakun, por do ta dishin dhe per ner gjith jeten :p
Fjalite e tua e qeshmja jote mbo me ron ndashni me kanarinat , por kjo song-u hahaha omg me esull se diten kur kam lind..Ejj MOS MA BO VIPIN KUR MA DI TIPIN :p apo e anasjellta loool ....Ishte me b*c te madhe merimanga nga ato qe kur i shtyp b*cen i dalin merimangat e vogla bjatchat personale hahaha !! c'yaaa brooo g'night
 

AntiDrogA

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
87
Likes
90
Age
40
#14
na mi na mos Bej si trefletsh se tmerr jeta neper kembe..... Do mthuash kush o jeta ti nashi ... Jeta osht komshija Tip alamet goce por nuk mka pranu mu do tpranoj ty me ate ftyr si lope hollandeze qe mke

Megjithate kur tvi jeta Te kembet mos e shkel se osht gjynaf mtha Antonio nje shoku im
 

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
2,861
Likes
2,611
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
#15
na mi na mos Bej si trefletsh se tmerr jeta neper kembe..... Do mthuash kush o jeta ti nashi ... Jeta osht komshija Tip alamet goce por nuk mka pranu mu do tpranoj ty me ate ftyr si lope hollandeze qe mke

Megjithate kur tvi jeta Te kembet mos e shkel se osht gjynaf mtha Antonio nje shoku im
Shume kot flet ai antonio shoky yt ... jeta osht kap fort mas fijes se merimanges :p vejushes zez haahahahaha