• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Histori e hidhur tradhtie

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Trendafili

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
41
Mosha
21
Di një histori për një cift që ishin njohur qe ne 8-vjecare.Ata ishin te dashuruar aq shume.Kur mbaruan shkollën,ata vendosen te martoheshin.Ata ishin fare prane marteses kur vajza tradhtohet me shoqen e saj me te ngushte.Lidhja u prish.Djali u martua me shoqen e vajzes dhe krijuan familje.Ata e kishin shtepine ngjitmas me ish-te fejuaren e djalit.
 

Miranda

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
3,832
Mosha
23
LOL
Ky komenti i mesiperm.
Sa per temen ka plot raste te tilla.
Shpresoj mos ti kemi prane vetes njerezit e tille.
 
Top