Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Horoscopi ditor

Elaa

!
ANETAR ✓
Regjistruar më
Gush 1, 2017
Mesazhe
1,289
dashi.png
DASHI21. mars - 20. prill
Nëse jeni ne një lidhje prej disa kohesh, ka shume gjasa te tundoheni nga dikush dhe te tentoni ta tradhtoni partnerin. Lidhjes suaj mesa duket po i vjen fundi. Beqaret nuk duhet te krijojnë shume iluzione për dike qe do takojnë sepse do zhgënjehen. Financat nuk do jene te këqija dhe situata do vazhdoje te jete e njëjtë. Mund te blini pa frike disa objekte te vogla për shtëpinë.

demi.png
DEMI21. prill - 21. maj
Ka shume mundësi qe partneri juaj ta mbaje një premtim te bere prej disa kohesh dhe kjo do iu beje te ndiheni për mrekulli. bashkëpunimi me te do vazhdoje te jete i forte. Beqaret do dine te zgjedhin personin e duhur ndërmjet atyre qe do takojnë sot. Ne planin financiar do kryeni transaksionet e duhura dhe çdo gjë do shkoje për mrekulli. Nuk do keni për çfarë te ankoheni.

binjaket.png
BINJAKET22. maj - 21. qershor
Konfigurimi i yjeve do jete shume i favorshëm sot për jetën sentimentale te çifteve. Harmonia dhe mirëqenia do mbizotërojë gjate gjithë kohesh. Për beqaret me ne fund mund te rizgjohen ndjenjat dhe pasioni. Një preson qe keni njohur prej kohesh do iu beje një propozim interesant. Për financat dita do jete goxha e paqëndrueshme. Kujdes!

gaforrja.png
GAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Dite mjaft e qëndrueshme për te dashuruarit kjo e sotmja. Te dy do jeni me humor te mire dhe do bëni gjithçka për te përjetuar sa me shume emocione dhe kënaqësi. Beqaret nuk duhet te nxitohen pas një takimi qe do kenë. Me mire do jete t’i marrin gjerat sa me shtruar. Ne planin financiar nuk duhet te luani shume me zjarrin sepse do digjeni keq.

luani.png
LUANI23. korrik - 22. gusht
Nëse bëni pak me shume lëshime gjate kësaj dite ndaj atij qe keni ne krah, marrëdhënia mes jush do përmirësohet ndjeshëm. Ne te kundërt mund te keni debate. Beqaret do tërhiqen shume nga disa persona me te mëdhenj se ata sepse do kërkojnë me shume siguri. Ne fakt jo gjithmonë kjo siguri vjen nga me te mëdhenjtë. Situata financiare nuk do jete problematike.

virgjeresha.png
VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Fati do jete gjate gjithë kohës me ju ne planin sentimental dhe gjithçka do shkoje me se miri. Madje do i sqaroni edhe disa debate qe keni pasur apo disa mëri te se shkuarës. Beqaret do kenë te gjitha aftësitë për te bere për vete personin qe do pëlqejnë me tepër. Ne sektorin e financave duhet ta dyfishoni maturinë. Ulni edhe shpenzimet nëse nuk doni te ngeleni shpejt pa para.

peshorja.png
PESHORJA24. shtator - 23. tetor
Ka rrezik te përballeni me zhgënjime te mëdha gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Partneri po ua punon mbrapa krahëve prej kohesh dhe ju as qe kishit kuptuar asgjë. Beqaret duhet te tregohen me te zgjuar dhe te përfitojnë nga takimet qe do kryejnë. Për financat dita do jete me e mire. Kapitali juaj buxhetor do rritet ndjeshëm dhe do ndiheni shume here me te qete.

akrepi.png
AKREPI24. tetor - 22. nëntor
Dite përgjithësisht e ekuilibruar kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do ua veshin shume veshin disa kritikave te kota qe do iu beje partnerin dhe do e toleroni atë. Beqaret do kenë takime, por historitë e vërteta te dashurisë nuk pritet te fillojnë sot. Financat duhet t’i menaxhoni me shume rigorozitet dhe seriozitet. Vetëm kështu do kryeni shpejt investime e menduara.

shigjetari.png
SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Mos bëni gabimin e madh te provokoni xhelozinë partnerit tuaj sot sepse nuk do arrini dot ta kontrolloni situatën qe do krijohet. Beqaret do jene gjate gjithë kohës ne kërkim dhe me shume gjasa do e gjejnë je peron serioz me te cilin do ia vleje te krijojnë një lidhje. Ne planin financiar do kaloni një dite paksa te vështirë, prandaj merrni masat e duhura.

bricjapi.png
BRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Do konfliktoheni shume gjate kësaj dite me atë qe keni ne krah dhe kjo nuk do iu lejoje te jetoni te qete. Mundohuni te ruani qetësinë dhe te tregoheni pak me tolerante. Beqaret o i marrin gjerat si t’iu vijnë dhe nuk do kërkojnë me ngul te krijojnë një lidhje. Situata financiare do jete me e mire sesa mendoni, prandaj mund te kryeni shpenzimet e menduara.

ujori.png
UJORI21. janar - 19. shkurt
Jeta juaj ne çift nuk do jete aspak si një lume i qete sot. Do jeni shume xheloze dhe do reagoni ne mënyrë te menjëhershme edhe sikur partnerit t’i hidhet një vështrim. Beqaret do kërkojnë shume, por serish nuk kane për ta gjetur personin e duhur. Ne planin financiar nuk duhet te dekurajoheni nga situata ekzistuese. Me pak mund dhe përkujdesje do arrini ta stabilizoni edhe këtë sektor.

peshqit.png
PESHQIT20. shkurt - 20. mars
Do jeni me humor shume te mire gjate kësaj dite dhe do tregoheni me te kuptueshëm me partnerin tuaj. Nga ana tjetër ai do mundohet me sa te munde t’ua beje qejfin. Beqaret do kenë shume propozime, por duhet te mendoheni mire para se te zgjedhin te duhurin. Ne planin financiar duhet te keni kujdes. Po shpenzuat pa limit do jeni te humbur.
 
korrik - 22. gusht
Nëse bëni pak me shume lëshime gjate kësaj dite ndaj atij qe keni ne krah, marrëdhënia mes jush do përmirësohet ndjeshëm. Ne te kundërt mund te keni debate. Beqaret do tërhiqen shume nga disa persona me te mëdhenj se ata sepse do kërkojnë me shume siguri. Ne fakt jo gjithmonë kjo siguri vjen nga me te mëdhenjtë. Situata financiare nuk dojete problematike.


Fiks:D
 
PESHORJA24. shtator - 23. tetor
Ka rrezik te përballeni me zhgënjime te mëdha gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Partneri po ua punon mbrapa krahëve prej kohesh dhe ju as qe kishit kuptuar asgjë. Beqaret duhet te tregohen me te zgjuar dhe te përfitojnë nga takimet qe do kryejnë. Për financat dita do jete me e mire. Kapitali juaj buxhetor do rritet ndjeshëm dhe do ndiheni shume here me te qete.
qafsh mu hiqe ket horoskop se ja .. ku i ka :p
 
PESHORJA24. shtator - 23. tetor
Ka rrezik te përballeni me zhgënjime te mëdha gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Partneri po ua punon mbrapa krahëve prej kohesh dhe ju as qe kishit kuptuar asgjë. Beqaret duhet te tregohen me te zgjuar dhe te përfitojnë nga takimet qe do kryejnë. Për financat dita do jete me e mire. Kapitali juaj buxhetor do rritet ndjeshëm dhe do ndiheni shume here me te qete.
qafsh mu hiqe ket horoskop se ja .. ku i ka :p
Sa i beson edhe ti mer burre!
 
dashi.png
DASHI21. mars - 20. prill
Marsi do jetë planeti më i favorshëm gjatë kësaj dite për jetën tuaj në çift. Ai do iu nxitë të tregoheni më tolerantë me partnerin/en dhe t’i pranoni edhe gabimet që do bëni. Nëse jeni ende beqarë duhet të mos iu besoni të gjithë personave që do iu vijnë rrotull. Në planin financiar mos bëni sakrifica të mëdha për të përmirësuar buxhetin.

demi.png
DEMI21. prill - 21. maj
Ditë harmonike dhe e mbushur me gëzim kjo për gjithë të dashuruarit. Askush nuk do arrije ta prishë atmosferën e ngrohtë dhe ju do dashuroheni ashtu si do e ndjeni. Beqarët nuk duhet t’i besojnë askujt sot sepse do lëndohen pa masë. Financat nuk do kenë asnjë problem. Situata do jete përgjithësisht e qëndrueshme.

binjaket.png
BINJAKET22. maj - 21. qershor
Edhe gjatë kësaj dite do përballeni me vështirësi të shumta në jetën tuaj në çift dhe debatet nuk do kenë të sosur. Si ju ashtu edhe partneri/ja do tregoheni kokëfortë dhe nuk do toleroni aspak. Beqarët do kenë vetëm takime pa të ardhme. Financat do kërkojnë më tepër përkujdesje dhe maturi.

gaforrja.png
GAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Nëse jeni në një lidhje duhet të prisni edhe disa ditë para se të merrni vendime të mëdha. Sot nuk është momenti i duhur, kështu që bëni gjërat e zakonshme. Beqarët do ndeshen me një person joshës, por që në të vërtetë nuk vlen aspak. Në planin financiar duhet të reflektoni njëqind herë para se të bëni çdo shpenzim.

luani.png
LUANI23. korrik - 22. gusht
Bëni shumë kujdes me xhelozinë e tepruar gjatë kësaj dite sepse atmosfera në çift mund të ndërlikohet së tepërmi. Tregohuni më tolerantë dhe të kuptueshëm. Beqarët do pëlqejnë shumë persona, por asnjeri nuk do interesohet për ta. Në planin financiar nuk duhet të ndërmerrni rreziqe të mëdha vetme për ta përmirësuar situatën.

virgjeresha.png
VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Ditë e mirë për të sqaruar të gjitha mosmarrëveshjet me partnerin/en gjatë kësaj dite. Të dy do i kuptoni gabimet që keni bërë dhe do premtoni që nuk do i përsërisni kurrë më. Beqarët duhet të ndryshojnë pamjen e tyre nëse duan të bien në sy. Në planin financiar do rrezikoni shumë po kryet investime të pamatura.

peshorja.png
PESHORJA24. shtator - 23. tetor
Çiftet do shkojnë nëpër festa të këndshme të organizuar nga miqtë dhe do kalojnë momente më te këndshme në krahët e partnerit/es. Nëse jeni beqarë do filloni aventura kalimtare gjatë kësaj dite, por emocionet do jenë me të vërtetë të papërshkrueshme. Financat nuk do jenë të mira. Kujdes.

akrepi.png
AKREPI24. tetor - 22. nëntor
Ditë shumë e qetë dhe pa asgjë të veçante kjo e sotmja për të dashuruarit. Shfrytëzojini për të folur seriozisht mbi disa tema që iu kanë shqetësuar prej kohësh sepse partneri/ja do jetë më i gatshëm për të bashkëpunuar. Beqarët do kenë dashuri me shikim të parë. Në planin financiar gjendja do jetë e qëndrueshme.

shigjetari.png
SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Partneri/ja ka shumë mundësi t’iu bëjë një propozim serioz gjatë kësaj dite dhe gjithçka do ndryshojë për ju. Mendohuni mirë para se të jepni përgjigjen përfundimtare. Beqarët duhet të mos nxitohen të krijojnë menjëherë një lidhje. Në planin financiar asgjë nuk do shkojë ashtu si keni dëshiruar, bëni kujdes.

bricjapi.png
BRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Do jeni mjaft sensualë gjatë kësaj dite dhe do e bëni partnerin/en të ridashurohet me ju. Në mbrëmje emocionet do jenë akoma më të forta sesa mendonit. Beqarët duhet ta heqin turpin dhe të bëjnë ato që ndiejnë pa menduar se çfarë do thonë të tjerët. Financiarisht do keni goxha ndryshime.

ujori.png
UJORI21. janar - 19. shkurt
Keqkuptimet në çift do jenë të shumta gjatë kësaj dite dhe për pasojë debatet nuk do kenë të ndalur. Do trishtoheni së tepërmi dhe nuk do dini çfarë të bëni më parë. Beqarët do jenë më të qartë për atë që duan të bëjnë dhe do ia plotësojnë dëshirat vetes. Fale ndikimit të Diellit ne planin financiar situata do fillojë të përmirësohet.

peshqit.png
PESHQIT20. shkurt - 20. mars
Jeta juaj në çift do jetë më e kënaqshme gjatë kësaj dite. Do keni më tepër kohë të lirë dhe do qëndroni më tepër me atë që dashuroni. Ambienti do jetë romantik. Beqarët do takojnë rastësisht një person për të cilin do iu rrahë zemra shumë fort. Në planin financiar duhet të reflektoni me kujdes para se të hidhni çdo lloj hapi.
 
Hmmmmm
bricjapi.png
BRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Do jeni mjaft sensualë gjatë kësaj dite dhe do e bëni partnerin/en të ridashurohet me ju. Në mbrëmje emocionet do jenë akoma më të forta sesa mendonit. Beqarët duhet ta heqin turpin dhe të bëjnë ato që ndiejnë pa menduar se çfarë do thonë të tjerët. Financiarisht do keni goxha ndryshime.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.