Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Horoskopi i dashurisë/ Surprizat që ju presin në javën e ardhshme

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,946
Dashi

Ju duhet të veproni sa më shpejt që të jetë e mundur për të mbrojtur veten, veçanërisht ndaj njerëzve që janë afër jush , por që kanë një ndikim negativ tek ju. Ju nuk keni nevojë për ndonjë peshim shtesë.

Demi

Çiftet mund ta kuptojnë se kanë ndjenja të ndryshme, krahasuar me atë që do të dëshironit për të ardhmen , pasi jeni aq racional sa të bëni edhe sakrifica të mëdha, për të arritur një qëllim material. Beqarët edhe më shumë, do të përqendrojnë gjithçka në individualitetin e tyre, duke u përpjekur të kufizojnë përfshirjen emocionale sa më shumë që të jetë e mundur.

Binjakët

Mos lejoni që dikush t’ju pengojë juve dhe personin që doni ose ju pëlqen. Kjo do të nënkuptojë ndarjen e ndjenjave ose emocioneve me dikë tjetër , i cili thjesht do të pengonte në këtë moment.

Gaforrja

Çështjet e vogla këtë javë mund t’ju bëjnë të mos jeni aq mirëkuptues si zakonisht me njerëzit përreth jush dhe të cilët do të përpiqen me çdo mënyrë t’ju bindin për çështje që janë thelbësore për ta.

Luani

Ju ishit kokëfortë ndaj dikujt dhe nuk donit të dëgjonit ndonjë arsye. Kjo mund të ketë përkeqësuar dallimet tuaja në një pikë thyerjeje. Këtë javë do të duhet ta rregulloni.

Virgjëresha

Mos u kujdes shumë për gjërat që nuk të përkasin ty, nuk do të ishte aq e çuditshme nëse ata përreth jush do të përpiqeshin, në çdo mënyrë, të tërheqin vëmendjen tuaj për atë arsye.

Peshorja

Ju keni zgjedhur t’u jepni më shumë hapësirë njerëzve që takoni, historive të tyre, mënyrës së tyre të të qenit. Për këtë ju do të shpërbleheni gjatë javës nga një vrull emocionesh që rrallë keni përjetuar në të kaluarën.

Akrepi

Java mund të të jetë shumë më interesante sesa pritej, veçanërisht nga pikëpamja sentimentale. Disa dyer janë mbyllur por për ju ishte më shumë një lehtësim, duke mos pasur nevojë të përballeni me shumë lajme.

Shigjetari

Ju mund të konsideroni disa mundësi këtë javë, veçanërisht nga pikëpamja personale. Ende nuk keni pasur mundësi të flisni thellë për një temë dhe do të ishte mirë ta trajtoni atë.

Bricjapi

Nëse nuk doni ta keni të vështirë të menaxhoni marrëdhëniet tuaja këtë javë, atëherë lërini të tjerët të vendosin . Ju me siguri do të kurseni shumë nga koha juaj që të jeni në gjendje t’i kushtoni diçkaje tjetër!

Ujori

Aktivitetet tuaja këtë javë do të pezullohen pak, veçanërisht ato që përfshijnë takimin me një person të ri në jetën tuaj. Në fakt, nuk do të bindeni se mund t’u kushtoni atyre vëmendje të mjaftueshme.

Peshqit

Sekretet tuaja të vogla mund të ndikojnë në mënyrën se si i perceptoni njerëzit e tjerë, veçanërisht ata që dëshirojnë t’i zbulojnë ato. Në thelb është sikur i gjykonit ata, të dëshironi të njihni njëri-tjetrin më mirë.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.