Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Horoskopi i financave/ Çfarë ka rezervuar muaji Shkurt për xhepat tuaj?

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,919
Dashi

Megjithëse do të vonoheni, do të merrni një lajm, dokument ose ofertë që do të reflektojë në mënyrë të favorshme në të ardhurat tuaja financiare. Do të duhet të bëni një pagesë të harruar ose të harruar këtë muaj.

Demi

Do të diskutoni çështje të ndryshme financiare ose mundësi të reja me njerëz nga rrethi juaj miqve.Kujdes me shpenzimet e tepruara, ky muaj premton të jetë paksa i vështirë.

Binjakët

Nevoja për të bërë një shpenzim të rëndësishëm për një të afërm mund ta vë buxhetin tuaj në telashe. Nëse do të punoni ose do të angazhoheni në një dokument financiar këtë muaj, kontrolloni gjithçka në detaje dhe shmangni veprimet dhe vendimet e nxituara.

Gaforrja

Nëse keni lindur nën shenjën e Gaforres, në shkurt do të jeni shumë më i përgjegjshëm në zgjidhjen e problemeve. Ato mund të kërkojnë disa shpenzime të paparashikuara nga ana juaj, por kjo nuk ka gjasa të krijojë goditje në buxhetin tuaj. Do të jetë më e rëndësishme të mos përkeqësoni probleme të tilla, të mos komplikoni atmosferën në shtëpinë tuaj.

Luani

Përpiquni të jeni realist në lidhje me burimet tuaja financiare gjatë këtij muaji. Bëni kudjes me menaxhimin e parave tuaja. Një shpenzim i tepruar mund t’iu vendosë në vështirësi.

Virgjëresha

Problemet në familje, nëse ka, do të jenë kryesisht të një natyre financiare. Ata do të kenë një lidhje me ndonjë kosto më të lartë, ripagimin e një kredie ose blerje, etj.Gjatë këtij muaji do të përjetoni një surprizë në lidhje me një dokument ose një kontratë.

Peshorja

Nëse keni lindur nën shenjën e Peshores, në shkurt do të keni pritje të caktuara për ndryshime të mira në të ardhurat tuaja, për marrjen e parave ose për ngjarje të tjera financiare (të favorshme për ju).Ju do të merrni mbështetje ose këshilla të rëndësishme nga njerëzit me të cilët punoni ose jeni anëtarë të të njëjtit grup, organizatë.

Akrepi

Gjatë këtij muaji të keni pritje për një rritje në të ardhurat tuaja ose për të marrë para shtesë, si dhe situata të tjera financiare të favorshme për ju. Disa nga marrëdhëniet tuaja financiare këtë muaj do të lidhen me të huaj, duke punuar me një kompani të huaj, ose të afërm që janë larg jush.

Shigjetari

Në aspektin financiar, jini të kujdesshëm dhe shmangni vështirësitë financiare. Tani mund të keni stres në lidhje me shpenzimet e larta, kredinë, etj. Kini kujdes nga humbjet e parave të padëshiruara.

Bricjapi

Gjatë këtij muaji ju do të duhet të negocioni, të vendosni, të nënshkruani një dokument në lidhje me marrjen e parave nga një shtet ose institucion bankar, përmes të afërmve tuaj ose partnerëve të biznesit dhe të tjerëve.Mund të ketë një vonesë në paratë që prisni të merrni.

Ujori

Ndonjëherë do të ketë vështirësi ose ndërlikime në përgatitjen ose marrjen e dokumenteve të një natyre financiare ose ato që përfshijnë një kosto më të lartë monetare.

Peshqit

Financiarisht, shpenzimet tuaja do të jenë më të larta se zakonisht, për shkak të disa ngjarjeve të papritura.Një rol të rëndësishëm në punët tuaja financiare do të luajë një person nga rrethi juaj i të afërmve, por patjetër me veprime në favorin tuaj./ CNA.al
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.