Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Horoskopi i financave/ Parashikimi i yjeve për javën e ardhshme

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,953
Dashi

Kjo javë do t’ju kërkojë të shpenzoni para më me mençuri, pasi do të ketë mundësi joshëse për të blerë disa gjëra me një çmim të volitshëm ose për të bërë një investim premtues. Sidoqoftë, veprime të tilla mund të krijojnë paqëndrueshmëri në buxhetin tuaj.

Demi

Do të keni mundësinë të arrini suksese të rëndësishme ose të merrni vlerësime për punën e bërë.Falë kësaj ju do të jeni në gjendje të siguroni stabilitet financiar ose të ardhura të mira.

Binjakët

Gjatë javës do të ketë një problem të papritur në shtëpinë tuaj, të cilin do të jeni në gjendje ta zgjidhni brenda disa ditësh. Nëse jeni pritje për një marrëveshje financiare ose marrjen e parave, nuk ka gjasa të keni ndonjë surprizë. Gjatë javës do të prisni informacion të rëndësishëm në lidhje me interesat dhe qëllimet tuaja financiare.

Gaforrja

Java është e favorshme për udhëtime, por kërkon më shumë vëmendje në përgatitjen e saj dhe në realizimin e saj.Nëse keni ndonjë pritje në lidhje me marrjen e parave ose një dokumenti financiar, kjo javë mund t’ju befasojë. Mund të ketë një konflikt ose mosmarrëveshje me dikë që do të përfshihet në këtë situatë.

Luani

Kjo javë do të jetë e favorshme për marrëdhënie financiare ose biznesi me njerëz me të cilët tashmë keni vendosur kontakte miqësore ose profesionale.Falë sugjerimit, idesë ose ndihmës së dikujt, ju do të jeni në gjendje të siguroni të ardhura më të mira ose shtesë.

Virgjëresha

Gjatë javës, jini të kujdesshëm në marrëdhëniet tuaja financiare, pasi mund të ketë keqkuptime ose vështirësi të natyrës së ndryshme.

Peshorja

Një lajm ose ofertë në lidhje me paratë do të jetë në qendër të ngjarjeve të javës së ardhshme.Duhet të jeni shumë të kujdesshëm me çështjet financiare dhe veçanërisht me pritjet për ndonjë faturë specifike të parave të gatshme.

Akrepi

Në përgjithësi, java do të jetë e favorshme për punët tuaja financiare, por gjithsesi është e dëshirueshme të jeni të kujdesshëm dhe të mos “fluturoni nëpër re”.

Shigjetari

Kjo është një javë e pafavorshme për huatë dhe çdo transaksion financiar të rrezikshëm.

Bricjapi

Kjo javë premton të ardhura të mira për njerëzit e kësaj shenje. Më në fund keni realizuar projektin i cili rezlutoi i suskesshëm dhe pati përfitimet financiare që prisnit.

Ujori

Financiarisht, java do të kërkojë shumë kujdes nga ana juaj dhe mbi të gjitha me shpenzimet që do të dëshironi ose planifikoni të bëni.

Peshqit

Këtë javë do të keni biseda nëse do të diskutoni ndonjë ide me natyrë financiare. Ju mund të merrni një dokument të rëndësishëm financiar, kontratë ose hua.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.