Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Horoskopi i të dielës/ Marrëdhënia në çift e kënaqshme, shenjat që do të ndriçojnë

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,919
Dashi

Rrugët për të arritur një objektiv mund të jenë disa, por për ta arritur më shpejt nuk është e thënë të zgjidhni atë që ju duket rruga më e shkurtër.

Demi


Marrëdhënia në çift do të jetë e kënaqshme gjatë kësaj dite. Si ju ashtu edhe partneri do të mund të shpreheni më lirshëm dhe do ia plotësoni dëshirat njeri-tjetrit. Financat do të jenë goxha të mira. Sakrificat do të japin rezultatet e pritura.

Binjakët

Është një moment mjaft pozitiv për ju, i cili kërkon ndër të tjera edhe vullnetin e mirë për të shfrytëzuar rastet që do t’ju paraqiten, si në fushën profesionale ashtu edhe në atë sentimentale.

Gaforrja

Pas disa ditësh plot tension tani keni mundësinë të qetësoheni e të pushoni sadopak. Afërdita pozitive në shenjë nesër bën që kriza në raportet me partnerin të marrë fund një herë e mirë.

Luani

Ditë e këndshme ka për të qenë kjo e nesërmja për ata që janë në një lidhje. Do arrini t’i zgjidhni disa probleme që ju kanë dalë së fundmi. Në planin financiar do të arrini të mirëmenaxhoni të ardhurat dhe gjendja do të mbetet e kënaqshme.

Virgjëresha

Nuk do t’ju mungojë dëshira për të bërë diçka të madhe, por kujdes, mos u entuziazmoni më shumë seç duhet. Sa i përket fushës sentimentale, ka për të qenë një ditë plot pasion.

Peshorja

Edhe nesër do të jenë shumë të çmuara energjitë që ju vijnë nga Marsi, pasi do t’ju duhet të derdhni shumë djersë për të përfunduar një punë të lënë disi pas dore.

Akrepi

Jeta në çift nuk do të ndikohet aspak nga yjet, kështu që gjithçka do të varet nga sjellja juaj. Mendoni edhe për të ardhmen. Në planin financiar nuk do të gjeni dot ekuilibrin sado që të mundoheni dhe të bëni sakrifica. Por do t’ju vijnë në ndihmë familjarët.

Shigjetari

Do të keni nevojë për qëndrueshmëri ne jetën tuaj në çift dhe për këtë do të jeni më

bashkëpunues me partnerin. Në planin financiar bëni sa më shumë kujdes dhe nga ana tjetër mos bëni gabim të merrni hua.

Bricjapi

Nesër do të ndjeheni dy herë të kënaqur. E para se i kini dhënë fund një pune që ju ka munduar shumë dhe së dyti, një njohje e re dhe e rastësishme mund të kthehet në një histori dashurie.

Ujori

Jeta juaj në çift do të jetë e jashtëzakonshme. Do të ndiheni mirë dhe ndonjëherë nuk do ju besohet që jeni në realitet dhe jo në ëndërr. Në lidhje me financat, buxheti nuk do të jetë pozitiv, edhe pse do të përpiqeni që kjo situatë të ndryshojë.

Peshqit

Kuadri yjor është mëse pozitiv, por që gjithçka të shkojë më së mirë duhet të tregoheni edhe ju pak më shumë aktivë. Mos dëgjoni ata që ju bëjnë lajka sepse më së shumti duan t’ju shfrytëzojnë.
 
Sa mire sot ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.