Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Horoskopi i të enjtes/ Ditë e shkëlqyer për të dashuruarit, ja shenjat e privilegjuara

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,919
Dashi

Do të provoni eksperienca te reja me atë që keni në krah. Ditë e favorshme edhe për financat. Do kryeni të gjitha shpenzimet që dëshironi.

Demi

Mund të përfshiheni në debate me partnerin/en tuaj, megjithatë kjo situatë do të kalojë shpejt. Sa i përket financave, nuk do të jenë të qëndrueshme.

Binjakët

Mbështetja që do t’ju japë Afërdita është shumë domethënëse, për arsye se pikërisht në planin sentimental keni shumë nevojë. Mosmarrëveshjet me dikë mund të evitohen duke u treguar më tolerantë.

Gaforrja

Dita e nesërme do të jetë e qëndrueshme. Shfrytezojeni deri në maksimum. Në planin financiar mendohuni mirë para se të kryeni çdo shpenzim.

Luani

Nesër duket se jeni të “preferuarit” e yjeve, pasi janë disa planetët e mirë. Në plan të parë është Afërdita që sjell stimuj të rinj për erosin. Një mik, apo një njohje e re mund të shënojnë një kthesë pozitive.

Virgjëresha

Pritet një ditë me shumë impenjime dhe ritmi marramendës do të ndikojë jo pak në gjendjen tuaj shpirtërore, por nuk do të mungojnë kënaqësitë as në planin ekonomik.

Peshorja

Ditë e mrekullueshme për të dashuruarit. Nuk do t’ju besohet se jeni në realitet. Sa i përket financave, duhet të organizoheni sa më shpejt, ndryshe do të keni problem.

Akrepi

Jeta në çift do të jetë e qëndrueshme dhe aspak konfliktuale. Në lidhje me financat, nuk duhet të bëni shpenzime të mëdha sepse mund të humbisni edhe ato para që keni.

Shigjetari

Situata yjore nuk është e favorshme për momentin. Jupiteri sjell ankime dhe pesimizëm, prandaj evitoni të qëndroni pasivë dhe në vetmi.

Bricjapi

Marrëdhënia me partnerin do fillojë të përmirësohet. Do ta kaloni periudhën e vështirë gjatë së cilës keni vuajtur pa masë. Financat do jenë më të mira se kurrë më parë.

Ujori

Dita e nesërme duket se do të jetë shumë interesante në planin ekonomik, sepse është Jupiteri në shenjë ai që ju bën të jeni të favorizuar. Vetëm se duhet të tregoheni të përpiktë me partnerët.

Peshqit

Ditë harmonike për të gjithë të dashuruarit. Financat do të jenë goxha të dobëta prandaj mirë do jetë të shmangni investimet.
 
Demi

Mund të përfshiheni në debate me partnerin/en tuaj, megjithatë kjo situatë do të kalojë shpejt. Sa i përket financave, nuk do të jenë të qëndrueshme
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.