Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Horoskopi i të premtes/ Kohët e fundit jeni ndjerë të vetmuar, shenjat që do të njohin kënaqësi të reja

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,919
Dashi

Sa më shpejt që të përpiqeni të ecni nesër, aq më pak do të arrini. Yjet ju nxisin të shijoni vendin ku ndodheni aktualisht dhe jo të përqendroheni në të ardhmen. Kaloni pak kohë nesër duke shijuar shpërblimin material të punës suaj të vështirë.

Demi


E doni vërtet një kohë të mirë, por kohët e fundit jeni ndier shumë i vetmuar. Ndihuni të lirë dhe shijoni momente të qeta. Kjo kërkesë për më shumë privatësi në jetën tuaj është një hap i shëndetshëm drejt të qënit më të përmbushur.

Binjakët

Një mik, në mënyrë graduale, por të sigurt po fiton fuqi në jetën tënde dhe ndoshta duhet të jesh i kënaqur me këtë fakt. Mësoni si ta trajtoni këtë person me respektin që ai ose ajo meriton. Mundohuni të jeni model dinjiteti në çdo kuptim të fjalës.

Gaforrja

Nesër mund ta gjeni veten mes disa niveleve ekstreme. Këto luhatje do të testojnë kufijtë e fleksibilitetit dhe durimin tuaj. Përpiquni të tregoni ekuilibër në çështjet e dashurisë.

Luani

Ju keni një ndjenjë të fortë të asaj që dëshironi, prandaj mos e humbni kohën. Nëse veproni duke bazuar te ndjenjat, do të arrini qëllimin tuaj më shpejt. Njerëzit e jetës suaj po ju qëndrojnë pranë, gati për t’ju mbushur me gëzim.

Virgjëresha

E meritoni të keni pak argëtim nesër dhe energjia e ndritshme, optimiste që është e gjitha rreth jush do t’ju ndihmojë të gjeni momente të bukura. Besimi juaj është i lartë dhe ju ndiheni shumë fleksibël dhe të adaptueshëm. Është një ditë e mrekullueshme për plane të improvizuara.

Peshorja

Ndryshimet reale po vijnë në marrëdhënien tuaj. Duket sikur dikush është më në fund i gatshëm të bëjë një hap tjetër në drejtimin e duhur. A jeni gati edhe ju për të ndërmarrë këtë hap? Bilanci është i rëndësishëm.

Akrepi

Dëgjoni zërin e ambicies nesër. Ka ardhur momenti që të vini në zbatim planet dhe projektet tuaja. Sa i përket aspektit emocional, duhet të tregoni më shumë kurajë për të shprehur ndjenjat.

Shigjetari

Përgatituni për një ditë të mbushur me surpriza. Nëse tregoni angazhimin e duhur, mund të keni rezultate shumë të mira në punë. Sa i përket dashurisë, gjërat nuk duken stabël.

Bricjapi

Parashikohet të jetë një ditë interesante sa i përket aspektit profesional. Mund të merrni propozime të reja, të cilat mund t’ua përmirësojnë situatën ekonomike. Sa i përket dashurisë, mund të takoni një person interesant.

Ujori

Edhe nëse zgjoheni plot energji, nesër nuk është një ditë për të arritur sukses. Përpiquni të kaloni më shumë momente në vetmi dhe të reflektoni mbi gjithçka ka ndodhur në jetën tuaj. Edhe sa u përket çështjeve të dashurisë, nuk do të arrini shumë sukses.

Peshqit

Nëse jeni gati për një aventurë të re në dashuri, gjasat janë që aspekti planetar të jetë favorizues. Aftësitë tuaja udhëheqëse nuk kanë qenë kurrë më të forta se nesër dhe do të jetë jashtëzakonisht e lehtë të realizoni planet tuaja.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.