• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Horoskopi Interesant

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Chilling

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
377
Jeni te bukur;);).
Keni humor.
Jeni te pavarur.
Jeni energjik.
Po puna eshte se jeni tradhetar:p;)
Me kte t fundit na preve ndjenjat 😂😂

Nuk esht aspak e vertet po.te lexosh shigjetari esht shenj qe perpiqet t zgjidhe gjerat gjithmone me dialog e cdo gjo nuk trradhton
😋😋
 
Top