Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Horoskopi Mujor Gusht 2021

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731

Horoskopi Mujor Gusht 2021​


DASHI
Do të jetë një muaj mjaft paqësor për ju. Prirjet tuaja shpirtërore do t’ju sjellin paqe dhe harmoni. Në frontet e brendshme, do të ketë pak kaos në gjysmën e parë të muajit, ndërsa gjërat do të përmirësohen në gjysmën e dytë të muajit. Marrja e miqve të rinj është në listë këtë muaj, por duhet të jeni të kujdesshëm ndaj njerëzve mashtrues në javën e fundit të muajit.

Frontet e karrierës do të qëndrojnë të forta dhe të qëndrueshme këtë muaj pasi njerëzit në Pune do të kenë kohë të mirë për të fituar para shtesë veçanërisht në gjysmën e fundit të muajit. Shmangni tregun e aksioneve në javën e tretë të muajit.
Kur bëhet fjalë për marrëdhëniet, ju do të jeni në gjendje t’i rregulloni gjërat me partnerin tuaj. Do të duhet të jeni më të kujdesshëm kur diskutoni për martesën. Ky muaj nuk është koha e duhur për t’u fejuar. Këtë muaj do të jeni në gjendje të kërkoni këshillat e duhura në lidhje me shëndetin tuaj. Njerëzit që tashmë kanë probleme me dhimbjet e kyçeve duhet të jenë vërtet të kujdesshëm këtë muaj.

DEMI
Ky muaj do t’ju japë një numër të mjaftueshëm mundësish, por me këtë do të vijë një kaos i vogël. Për ju, do të ketë shumë në pjatë për të kuptuar në frontet e brendshme. Për frontet tuaja profesionale, është një muaj vërtet i përshtatshëm për njerëzit që duan të bëjnë investime në sektorin bankar.
Nëse i keni rreshtuar dosjet tuaja për regjistrimin e firmës tuaj ose për ndonjë leje të lidhur me biznesin, me siguri do të dëgjoni një lajm të mirë këtë muaj. Shmangni çështjet ligjore të lidhura me biznesin ose punën në javën e tretë të muajit. Frontet romantike do të qëndrojnë të forta këtë muaj.

Këtë muaj do të kaloni shumë kohë me partnerin dhe familjen e tyre. Ashtë një kohë me fat për të planifikuar një fëmijë këtë muaj. Nëse jeni të etur për një ndeshje të pajtueshme, Akrepi do të jetë sharmi juaj me fat në frontet romantike. Në lidhje me shëndetin tuaj, ju do të jeni në gjendje të zgjidhni çështjet tuaja lidhur me vizionin këtë muaj. Nëse jeni mbi 35 vjeç, duhet të shmangni daljet shumë në javën e fundit të muajit.

BINJAKET
Ky muaj mban shumë për ju Binjakët e dashur. Zoti Shiva do të sjellë rritje të mjaftueshme për ju këtë muaj. Bërja e ndryshimeve të nevojshme në jetën tuaj do të jetë përparësia juaj kryesore këtë muaj. Shmangni shoqërinë me këdo që takoni në javën e dytë të muajit. Frontet tuaja të karrierës tregojnë një grafik të mirë këtë muaj. Por duhet të shmangni investimet e mëdha dhe blerjet e mëdha këtë muaj.
Nëse jeni në biznes me kontratë, duhet të zgjidhni datën 16 deri në 19 për të nënshkruar me njerëz të rinj. Në frontet romantike, do të habiteni mjaft nga ndryshimet në martesën dhe marrëdhënien tuaj. Gjërat do të fillojnë të lëvizin me një ritëm më të shpejtë në jetën tuaj romantike.
Shmangni fejesën këtë muaj, por me siguri mund të kryeni Lagja dosha pujas në gjysmën e fundit të muajit. Shëndeti juaj do të kërkojë vëmendje të vogël këtë muaj, por do të jeni mirë deri në fund të muajit.

GAFORRJA
Ky muaj do të sjellë hapësirë më të mirë për ju vendasit e dashur të Kancerit. Ju do të jeni në gjendje të lulëzoni nga zona juaj e rehatisë. Frontet tuaja të karrierës do të mbajnë shanse të forta për promovime dhe rritje. Ju do të duhet të jeni më të shqetësuar për kaq shumë gjëra nëse merreni me biznes me shumicë dhe pakicë.
Industria e veshjeve do të përballet me një humbje të vogël në gjysmën e dytë të muajit, por gjërat do të përmirësohen me kalimin e kohës.
Frontet romantike do të jenë vërtet të mira për ju këtë muaj. Ju do të duhet të jeni më të ndërgjegjshëm për të shprehur ndjenjat tuaja të forta për dikë që nuk e njihni për kaq gjatë. Nëse jeni të fejuar dhe akoma për t’u martuar, duhet të agjëroni të hënat e muajit së bashku me partnerin tuaj për të pasur një jetë të mirë martesore përpara. Shmangni ujin e thellë dhe lartësitë këtë muaj pasi shëndeti juaj do të preket në gjysmën e dytë të muajit.

LUANI
Këtë muaj do të bëheni më të vetëdijshëm për disa gjëra. Do i kushtoni vëmendje të madhe gjithçkaje që ndodh rreth jush. Do të ndiqni këshillat dhe do të ndreqni marrëdhëniet e vjetra. Ju do të jeni në gjendje të bëni një hap të madh në mënyrë që të bëni plane për karrierën tuaj.
Nëse jeni të përfshirë në biznes, sigurohuni që të mos shmangni shumë në një projekt të vetëm dhe të jeni të kujdesshëm për gjërat që mund të dëmtojnë planifikimin tuaj financiar.
Nëse jeni duke pritur të investoni në tregun e aksioneve, zgjidhni javën e fundit të muajit për ta bërë këtë. Në lidhje me frontet tuaja të marrëdhënies, partneri juaj dhe ju do të afroheni me njerëz të rinj të zakonshëm në jetën tuaj. Gjithashtu do të shkoni për dalje të shpeshta këtë muaj.
Siç sugjerohet nga shtëpia e shtatë, frontet martesore do të vuajnë pak në gjysmën e dytë të muajit. Frontet tuaja shëndetësore do të shohin një ndryshim drastik. Dhimbjet e shpinës do të përmirësohen deri në javën e tretë të muajit.

VIRGJERESHA
Ky muaj do të jetë i vrullshëm për ju vendasit e dashur të Virgjëreshës. Ju do të duhet të ndiqni gjëra të shumta në mënyrë që të kënaqni dëshirën tuaj për diçka që ju pëlqen.
Ju do të jeni në gjendje të krijoni një ndryshim të madh në jetën tuaj profesionale. Ju do të qëndroni të paprekur për shumë gjëra. Frontet tuaja profesionale do të vuajnë nga pak konfuzion në të dytin e muajit.
Sidoqoftë, do të jeni në gjendje të merrni vendime të arsyeshme. Nëse jeni mjek ose dikush nga fusha mjekësore, ka më shumë të ngjarë të ftoni telashe në javën e dytë të muajit.
Jeta juaj romantike do të jetë e mbushur me lumturi dhe dashuri. Shqetësimi juaj për martesën tuaj ose martesën e vëllait ose vëllait tuaj do t’ju shqetësojë, por lajmi i mirë në lidhje me këtë do të vijë në fund të muajit. Nëse keni ndonjë çështje të lidhur me shëndetin, duhet të jeni vërtet të kujdesshëm në gjysmën e dytë të muajit.

PESHORJA
Ky muaj do të jetë në gjendje të rrisë besimin tuaj tek njerëzit dhe më e rëndësishmja në familjen tuaj. Ju do të jeni në gjendje të hiqni dorë nga çështjet kryesore me të cilat jeni përballur për një kohë të gjatë.
Frontet tuaja profesionale do të marrin më shumë vëmendje nga investitorët në gjysmën e parë të muajit siç sugjerohet nga shtëpia juaj e tetë.
Nëse jeni të përfshirë në një punë të përditshme, do të jeni në gjendje të bëni disa ndryshime të favorshme në punën tuaj në javën e tretë të muajit.
Frontet tuaja romantike do të jenë gati të gjitha këtë muaj. Këtë muaj vështirë se do të hyni në ndonjë grindje me partnerin tuaj. Edhe marrëdhëniet martesore do të tregojnë përmirësim.
Të gjitha këto do të jenë Venusi duke bekuar shtëpinë tuaj të shtatë. Këtë muaj do të duhet të jeni vërtet të kujdesshëm për shëndetin tuaj. Ju mund të keni nevojë të merreni me çështjet e frymëmarrjes në javën e fundit të muajit.

AKREPI
Muaji juaj do të jetë mirë dhe i caktuar. Gjithçka do të shkojë sipas parashikimit tuaj. Ju do të jeni në gjendje të kërkoni udhëzime nga pleqtë në lidhje me gjendjen tuaj financiare. Ju gjithashtu do të jeni në gjendje të merrni disa vendime të mëdha këtë muaj.
Në lidhje me frontet tuaja profesionale, do të keni përparim të qëndrueshëm.
Ju mund të duhet të përballeni me humbje të vogla në mënyrë që të arrini një marrëveshje të madhe në mes të javës së dytë. Nëse jeni dikush që punon për industrinë bankare, atëherë ka më shumë të ngjarë të promovoheni në javën e dytë ose të tretë të muajit.
Marrëdhënia juaj nuk do të lundrojë pa probleme këtë muaj. Partneri juaj nuk do të jetë në gjendje të injorojë gabimet e vogla që bëni dhe kjo do të krijojë çështje mirëkuptimi.
Njerëzit që kërkojnë ndeshjen e duhur për t’u martuar do të gjejnë Demi ose Binjakët zodiakët më të pajtueshëm. Shëndeti juaj vështirë se do të nënvizohet. Të moshuarit në shtëpi duhet të shmangin pelegrinazhin këtë muaj.

SHIGJETARI
Do të keni momente shumë më gazmore këtë muaj. Festimet e papritura ka të ngjarë të zhvillohen në gjysmën e parë të muajit. Java e tretë e muajit do të jetë më e përshtatshme për funksione dhe dalje të vogla familjare. Frontet tuaja profesionale do të jenë mjaft të mahnitshme por të lodhshme.
Përgjegjësitë e reja do të trokasin në derën tuaj në vendin tuaj të punës. Siç sugjeron shtëpia juaj e 11 -të, ka më shumë të ngjarë të fitoni famë në gjysmën e dytë të muajit.
Fresher’s do të minojë aftësitë e tyre, por do të dalë me ngjyra fluturuese deri në fund të muajit. Jeta juaj romantike do të jetë mjaft e qëndrueshme dhe e ndenjur këtë muaj. Marrëdhëniet e reja do të ndërtohen në bazë të disa lidhjeve të kaluara.
Shmangni planifikimin e martesës ose fejesës tuaj në gjysmën e parë të muajit. Këtë muaj nuk do ketë shqetësime shëndetësore. Duhet të agjëroni të hënat e këtij muaji për të korrur përfitime të mira.

BRICJAPI
Personaliteti juaj do të ndryshojë shumë këtë muaj. Ju do të jeni në gjendje të mbuloni boshllëqet e gjata midis marrëdhënieve të rëndësishme.
Hëna do të kalojë në shtëpinë tuaj të parë dhe kjo do t’ju sjellë paqe dhe harmoni të madhe. Vetëm java e fundit e muajit do të jetë e vështirë për ju pasi gjërat mund të dalin pak jashtë kontrollit. Këtë muaj do të duhet të mbuloni për njerëzit e tjerë në vendin tuaj të punës.
Nëse po mendoni të ndryshoni punën tuaj, java e dytë do të jetë koha më e favorshme për ju. Ju duhet të shmangni transaksionet brenda ditës në tregun e aksioneve nga data 13 në 17.
Jeta juaj romantike do të përballet me disa sfida. Prindërit tuaj do ta kenë të vështirë të pranojnë lidhjen tuaj. Nëse jeni të martuar atëherë duhet të jeni më të kujdesshëm ndaj opinioneve të botës së jashtme këtë muaj. Çështjet tuaja shëndetësore do të zvogëlohen me fillimin e javës së tretë të muajit.

UJORI
Do të jeni të lumtur të takoni njerëz të rinj në jetën tuaj këtë muaj. Çështjet e brendshme mbi tokën dhe pronën do të përfundojnë deri në javën e dytë të muajit.
Do të kontaktoni me njerëzit që mund të mbajnë shumë për rritjen tuaj profesionale. Nëse merreni me biznesin e industrisë së veshjeve ose tekstileve, mund t’ju duhet të përballeni me humbjet e shkaktuara për shkak të ndryshimeve në politikat.
Njerëzit që punojnë si përkthyes të pavarur dhe kanë punë me kohë të pjesshme do të paraqiten me mundësi të papritura. Gjërat mund të bëhen mjaft të vështira me eprorët tuaj në javën e dytë ose të tretë nëse nuk e mbani temperamentin tuaj nën kontroll. Jeta juaj romantike do të jetë e bukur dhe e re.
Partneri juaj dhe ju do të jeni në gjendje të ndiheni të kënaqur gjatë gjithë muajit. Më vonë gjysma e muajit do të jetë një periudhë shumë e përshtatshme për të diskutuar Martesën pasi Venusi do të kalojë në shtëpinë tuaj të 7 -të. Shëndeti juaj do jetë i mirë gjatë gjithë muajit.

PESHQIT
Ky muaj do t’ju sjellë gjëra të jashtëzakonshme. Do të ndiheni sikur të gjitha përpjekjet tuaja po kthehen në rezultate. Familja juaj dhe ju do të afroheni me spiritualitetin dhe kjo do të copëtojë stresin e panevojshëm. Fontet tuaja profesionale nuk do të tregojnë ndonjë ulje -ngritje.
Ju do të jeni në gjendje të rregulloni financat tuaja në një mënyrë shumë të mirë. Më vonë gjysma e muajit do t’ju sjellë mundësi dhe fonde për të punuar në sipërmarrjet tuaja të reja.
Ju mund të përballeni me shqetësime të vogla nëse jeni në fushën arsimore. Shmangni investimet e mëdha mbi kapitalin aksionar në javën e 3 -të të muajit.
Frontet tuaja romantike do të tregojnë përparim të mirë këtë muaj. Çështjet e mëparshme martesore do të zgjidhen dhe një fillim i ri do të presë këtë muaj.
Njerëzit të etur për marrëdhënie të reja do të përfundojnë duke marrë vendime të gabuara dhe të nxituara. Shëndeti juaj do të ketë nevojë për vëmendje të vogël pasi mungesa serioze e vitaminës do t’ju shqetësojë këtë muaj. Fëmijët duhet të kujdesen më shumë.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.