Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Horoskopi për ditën e premte, 15 korrik 2022, shenjat me fat

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,944
Dashi: Takime intriguese mbrëmjen e kësaj të premteje 15, situata sentimentale edhe për beqarët është e mirë. Në punë, përpiquni të rinisni projektet dhe bëni diçka të rëndësishme për veten tuaj!

Demi: Jeni të relaksuar, keni gjetur qetësinë tuaj dhe me siguri dëshironi të riktheheni në lojë në spektrin e dashurisë. Yjet shpjegojnë se kur punojnë për veten, është mirë për të vetëpunësuarit. Por ka një problem: ka pak parà!

Binjakët: Hëna është në anën tuaj, kështu që sfera sentimentale është e mirë. Në punë, përpiquni të mos jeni kaq drastikë në gjykimet tuaja: patjetër që ka diçka për të rishikuar!

Gaforrja: Dita është pak e mërzitshme, këtë të premte është më mirë që të distancoheni nga polemikat në familje. Në punë, përpiquni të mos i nxitoni gjërat!

Luani: Këtë të premte nuk keni shumë durim, ndaj shtyni çdo diskutim në dashuri për të shtunën. Në punë, tani do të arrini të kapërceni çdo konfuzion!

Virgjëresha: Në dashuri përpiquni të qëndroni të qetë, por ju nuk dëshironi të jeni vetëm një kalim kohe për dikë. Në punë diçka do të ndryshojë nga e hëna. Dhe le të shpresojmë për më të mirën!

Peshorja: Duket të ketë trazira në dashuri, ndaj përpiquni të qëndroni të qetë këtë të premte. Në punë takimet me njerëz nga larg janë të mira. Hajde, mos u dorëzo!

Akrepi: Keni shumë gjëra për të bërë, ndaj këtë të premte duket se dashuria ‘vuan’ pak: kundër saj është edhe Hëna. Në punë mundohuni të shmangni debatet dhe të mos nxitoheni!

Shigjetari: Keni gjetur qetësinë tuaj dhe dëshironi, më në fund, të veproni në dashuri. Në punë, përpiquni të ngriheni përsëri në këmbë!

Bricjapi: Mjaft me mendime negative në dashuri: Dita e diel me siguri do të jetë më e mirë. Në punë po bëni atë që mundeni, por këtë të premte jeni pak të mërzitur me gjithçka!

Ujori: Mirë gjërat në dashuri, Hëna është në anën tuaj: Këtë të premte 15 përpiquni të argëtoheni, nuk mund të prisni shumë, ndaj lini veten të shkojë pas emocioneve në takime të reja. Në punë idetë nuk mungojnë: keni shumë vullnet!

Peshqit: Ata që janë në krizë tani më në fund mund të shërohen. Në punë, përmirësimet janë në rrugë e sipër: por mos i merrni fort lehtë takimet!
 
Jo keq ????
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.