Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Horoskopi për ditën e sotme, 1 prill 2020

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,919
Dashi
Një nga marrëdhëniet tuaja më të rëndësishme mund të kalojë një fazë tranzicioni tani. Ndërkohë, filloni të eksploroni lloje të tjera të marrëdhënieve. Dhe sado e mrekullueshme të jetë një lidhje, është diçka që kufizon lirinë tuaj.



Demi
Një mik apo anëtar i familjes po ecën mjaft mirë aktualisht dhe ky fakt mund t’ju bëjë të ndiheni krenar. Në aspektin financiar, nuk ndiheni i plotësuar por me kalimin e orëve do te ndryshoni opinion.

Binjakët
Nëse jeni duke punuar për një kompani të madhe, mund të keni një mundësi të shkëlqyeshme që të qëndroni larg turmës. Reputacioni juaj është i mirë, kështu që ju nuk duhet të shqetësoheni për askënd që nuk dëshiron të ndjekë drejtimin tuaj.

Gaforrja
Një mik mund të jetë duke vepruar në mënyrë të çuditshme tani, por mundohuni të mos dilni në ndonjë konkluzion. Vendoseni veten në vendin e tyre. Mbështeteni atë dhe tregohuni të durueshëm.

Luani
Ju vazhdimisht po evoluoni si person, që do të thotë se gjithashtu jeni duke evoluar vazhdimisht në mendimet tuaja. Për sa kohë që ju jeni duke rishikuar mendimet tuaja bazuar në fakte dhe jo presion të jashtëm, ju jeni të vërtetë ndaj vetvetes.

Virgjëresha
Ju duhet të mendoni gjatë përpara se të ndani ndonjë nga burimet tuaja sot. Ekziston mundësia që ajo që dhuroni nuk do t’ju kthehet kurrë më. Bujaria juaj zakonisht ju ndihmon në jetë, por sot mund t’ju futë në telashe.

Peshorja

Marrëdhënia juaj romantike nuk është në fazën më të mirë, por kjo jo plotësisht për shkak të ndonjë gabimi nga ana juaj. Komunikimi është mënyra më e mirë për të zgjidhur çdo mosmarrëveshje.

Akrepi
Nëse ekziston një situatë e tensionuar sot, mund të mendoni se keni çelësin për të shmangur konfliktin. Por ju me të vërtetë nuk i njihni të gjithë lojtarët e përfshirë mjaft mirë për ta bërë atë vlerësim. Bëni një lojë të sigurtë.

Shigjetari
Burrat më të rëndësishëm në jetën tuaj kanë ndikimin më të madh mbi ju tani. Pavarësisht se kush jeni, prisni shumë energji mashkullore të kalojë në jetën tuaj. Ju sot mund të ndjeheni më të fortë sesa zakonisht.

Bricjapi
Kushtojini vëmendje cilësisë së jetës suaj në shtëpi tani, dhe bëni atë që mundeni për ta përmirësuar atë. Në aspektin financiar, lajmet pozitive nuk do të mungojnë. Në dashuri, yjet tregohen favorizues ndaj shenjës tuaj.

Ujori
Edhe nëse tani jeni në një lidhje romantike afatgjatë, ju keni më shumë liri në jetën tuaj se kurrë më parë. A po e shfrytëzoni më shumë atë? Përfitoni nga aftësia juaj për të bërë atë që dëshironi të bëni veçanërisht në dashuri.

Peshqit
Mbani një sy në postën elektronike që vjen sot, veçanërisht nga miqtë që nuk i keni parë për një kohë të gjatë. Njëri prej tyre mund të ketë një mundësi të shkëlqyer, por duhet të tregoni kujdesin e duhur për të përfituar nga kjo mundësi.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.