Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Horoskopi për ditën e sotme, 25 maj 2020

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,918
Dashi

Përpiquni të jeni më të tërhequr gjatë ditës së sotme. Nuk është koha e duhur për ë vepruar shumë sot. Në fakt është krejtësisht e kundërta. Lejoni të tjerët të marrin nën kontroll situatën.

Demi

Beqarët e kësaj shenje rekomandohen se edhe nëse ndihen të dëshpëruar në kërkim të dashurisë, mos u dorëzoni para çdo mundësie që mund të vijë para jush. Të qëndrosh vetëm është shumë më mirë sesa të kalosh kohë me dikë që nuk ka interes aq sa duhet për ju.

Binjakët

Merrni iniciativën dhe jepni sugjerime lidhur me një projekt në punë. Kushdo është në pritje të këtij ndryshimi që mund të sjellë projekti në fjalë. Kjo do të jetë një ndër mundësitë tuaja për të rritur reputacionin në aspektin profesional.

Gaforrja

Ka gjasa ta keni të vështirë të bini në kompromis rreth një çështjeje të caktuar me një prej anëtarëve të familjes suaj. Megjithatë ajo çfarë ju thuhet të bëni apo të toleroni ndoshta nuk do të jetë ajo çfarë preferoni, por do të jetë e nevojshme për të mirën tuaj.

Luani

Teksa po përpiqeni të bindni dikë rreth një çështjeje të caktuar, mund të të përfundoni duke ndryshuar mendim. Rekomandohet t’i qëndroni opinionit tuaj, por të respektoni edhe mendimin e të tjerëve. Sa i përket marrëdhënies në çift, ekziston mundësia të provoni diçka të re që do t’ua ndryshojë lidhjen tuaj.

Virgjëresha

Dikush pranë jush që po bën ndryshime në jetë kohët e fundit, mund të kërkojë udhëzime prej jush. Gjithçka që duhet të bëni është t’i besoni instikteve tuaja. Sa i përket aspektit financiare, parashikohet një ditë e mirë.

Peshorja

Ekziston mundësia të përballeni me një problem në aspektin profesional. Megjithatë, ka gjasa që gjithçka të zgjidhet shumë shpejt duke bërë që të dilni pa u dëmtuar nga kjo situatë. Dikush mund të ndajë me ju një sekret shumë të rëndësishëm.

Akrepi

Gjendja juaj fizike do të ndikojë më shumë se kurrë në anën psikologjike. Sigurohuni që të ushqeheni më mirë dhe të kryeni mjaftueshëm ushtrime fizike në mënyrë që të ndiheni më energjik.


Shigjetari

Përpjekjet gjatë gjithë ditës për të kontrolluar fjalët dhe sjelljen tuaj do t’ju shkaktojë stres. Duhet të pranoni që gabime mund të ndodhin. Askush nuk është perfekt dhe nëse shpenzoni të gjithë energjinë për tu dukur i/e tillë do të bënit një gabim të madh.

Bricjapi

Rritja e besimit në vete është diçka e mirë, por përpiquni të mos e teproni në këtë drejtim. Është e rëndësishme të pranoni një sfidë në aspektin profesional, e cila mund t’ju jellë një mundisë mjaft të mirë në jetën tuaj. Parashikohet në ditë e qetë në lidhjen tuaj romantike.

Ujori

Do të keni të gjitha mundësitë për të kaluar një ditë të rehatshme. Do të keni kohë mjaftueshëm për të realizuar planet tuaja. Ka gjasa të gjeni një rrugë të re, e cila do t’ju emocionojë pafund.

Peshqit

Do të gjeni kurajo në çdo cep gjatë ditëve të ardhshme. Bashkëpunëtorët do të tregohen të gatshëm t’ju ndihmojnë të përfundoni një projekt. Ata që merren me biznes rekomandohen të mos braktisin idetë e tyre.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.