Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Horoskopi për ditën e sotme, 25 nëntor 2022

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,918

Dashi​


Vrulli do të rritet gjatë mëngjesit dhe pasdite, ju do të jeni në nivelin maksimal. Pjesët e pasigurisë do të rrëzohen shumë shpejt dhe do të ndiheni sikur më në fund jeni kthyer në rrugën e duhur me vendin ku duhet të jeni dhe çfarë duhet të arrini.

Demi​


Kujdesuni për kopshtin tuaj të projekteve të lidhura me punën. Ju duhet të qëndroni të disiplinuar në mënyrë që të prodhoni rezultatet që shpresoni. Përmbajuni orarit dhe mos devijoni nga plani juaj.

Binjakët​


Edhe nëse qëndroni vetëm, duhet të ndiheni të sigurt. Shumë herë, ju ndiheni të qëndrueshëm vetëm kur ka të tjerë rreth jush që mund t’ju mbrojnë. Sot ju duhet të mbani veten tuaj në vend që të kërkoni nga të tjerët mbështetjen që ju nevojitet.

Gaforrja​


Përqafoni natyrën tuaj të pafajshme. Bëhu sërish fëmijë. Merrni një qëndrim lozonjar dhe të papjekur me njerëzit përreth jush. Mbani larg anën tuaj të lodhur dhe hakmarrëse. Është më mirë nëse falni.



lg.php




Luani​


Nuk ka asgjë më të keqe për ju sesa të ngeceni në një gropë. Tani për tani, është e mundur që me të vërtetë të keni ngecur sepse ndiheni rehat atje. Aty ndjen stabilitet. Mos u blloko. Merrni një rrezik dhe kaloni në nivelin tjetër.

Virgjëresha​


Konfuzioni i vazhdueshëm rreth jush po e bën të vështirë për ju që të operoni me shpejtësinë maksimale. Për këtë arsye, është e rëndësishme që ju të prisni dhe të vraponi pak më ngadalë se zakonisht.

Peshorja​


Po lëvizni me shumë forcë dhe këmbëngulje, por a e dini vërtet se ku po shkoni? A keni një qëllim përfundimtar në mendje? Kjo është një kohë shumë analitike për ju. Mendoni qartë në vend që të veproni në mënyrë të rastësishme. Punoni drejt diçkaje të rëndësishme.

Akrepi​


Kjo është një kohë rilindjeje për ju. Ju po dilni nga errësira e një faze të punës suaj dhe po transformoheni në një fazë krejt të re. Sa I përket aspektit sentimental sot mund të merrni lajme pozitive.

Shigjetari​


Ju keni një forcë të madhe sot. Sidoqoftë, mbani në mend se vetëm për shkak se keni forcë nuk do të thotë se ajo do të vihet drejt qëllimeve tuaja personale. Mungesa e drejtësisë gjatë ditës do të devijojë energjinë tuaj drejt korrigjimit të gabimeve.

Bricjapi​


Ju jeni një gjykatës i mirë për atë që është e mirë dhe çfarë është e keqe. Ju keni një njohuri të fortë për të vërtetën, ndaj mos kini frikë ta ndani këtë njohuri me njerëzit me të cilët punoni.

Ujori​


Ndoshta do t’ju kërkohet të bëni një detyrë që e konsideroni të vështirë. Ndoshta njerëzit përreth jush po ndihen të mërzitur. Ngrihuni mbi fyerjet dhe bëni një përpjekje të veçantë për të bërë më të mirën që mundeni.

Peshqit​


Imagjinata juaj mund të krijojë histori ose fotografi që dëshironi t’i kujtoni përmes shkrimit ose pikturës, por mungesa e vetëbesimit mund t’ju dekurajojë. Megjithatë, është ndoshta një ide e mirë për ta bërë atë gjithsesi. Këto ide vijnë nga thellë brenda jush.
 
Femi jam gjithmonë ✊✊✊
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.