Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Horoskopi për ditën e sotme, 4 shkurt 2023

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,952
Dashi
Në pjesën më të madhe, ju ndiheni mjaft të sigurt në punën tuaj. Megjithatë, sot mund të ndjeni një gjemb të vështirë në këmbë. Një zë i vogël në kokën tuaj po ju thotë të jeni të kujdesshëm.


Demi
Qëndrimi i dikujt po ju fërkon në mënyrën e gabuar. Sigurohuni që të përballeni me këtë person dhe të shpjegoni se si veprimet e tij ose të saj po ndikojnë tek ju. Mos u tregoni të pasjellshëm për këtë çështje. Në vend të kësaj, përqendrohuni në ndjenjat tuaja.

Binjakët
Ju rrethon një energji e madhe nervore. Ju po ndjeni presion nga të gjitha anët për të vepruar në një mënyrë të caktuar. Duan apo jo, do të kapesh në një betejë të vështirë. Jini të durueshëm me të tjerët.

Gaforrja
Femrat ka të ngjarë të jenë burime veçanërisht të rëndësishme për ju sot. Dëgjoni atë që ata kanë për të thënë dhe dëgjoni këshillat e tyre. Gratë përreth jush kanë njohuri për situatën tuaj personale. Dëgjoni me kujdes.



lg.php




Luani
Përqendrohuni në tendencat më të mëdha në vend që të kapeni në ulje-ngritjet e përditshme. Thashethemet e lidhura me punën dhe idetë e vogla ka të ngjarë t’ju rrëzojnë nëse i lejoni ato. Mos jini kaq të ndjeshëm ndaj këtyre tendencave kalimtare.


Virgjëresha


Jeni kapur në një pozicion të vështirë në të cilin duhet të shfaqni besim të madh, por megjithatë një pjesë e juaja po ndihet jashtëzakonisht e pambrojtur dhe e dobët. Mos u mbingarkoni nga emocionet tuaja të pasigurta.

Peshorja
Në fillim të ditës mund të ndiheni mjaft të pavendosur dhe të pasigurt. Megjithatë, ndërsa dita vazhdon, vetëbesimi juaj do të rritet dhe do të ndjeni një fuqi të madhe nga brenda. Shtyjeni çdo vendim të rëndësishëm deri në pasdite.

Akrepi
Tani është një kohë e mirë për të kërkuar punë që ju jep mundësinë të përdorni aftësitë tuaja të jashtëzakonshme krijuese. Mund të shkëlqeni lehtësisht në punë që nxjerrin në pah cilësitë tuaja artistike dhe imagjinative.

Shigjetari
Jeni të tunduar të ecni përpara me diçka edhe pse thellë e dini se kjo nuk është gjëja më e zgjuar për të bërë. Dy pjesë të personalitetit tuaj janë në konflikt me njëra-tjetrën, duke e bërë të vështirë për ju që të vazhdoni.

Bricjapi
Vendosni më shumë nga emocionet tuaja në punën tuaj. Tregojuni njerëzve se jeni të apasionuar pas asaj që bëni në vend që të bëni punën tuaj thjesht nga detyrimi ose për një rrogë.

Ujori
Sot jeni në një pozitë të vështirë. Në mënyrë që të ecni përpara me punën tuaj, duket se do t’ju duhet të shkelni gishtat e dikujt tjetër. Jini të ndjeshëm ndaj këtij personi tjetër ose veprimet tuaja do të kthehen keq më vonë gjatë rrugës.

Peshqit
Një mundësi financiare me fat është brenda mundësive tuaja. Tregoni kujdes për një investim afatshkurtër ose bonus në lidhje me punën tuaj. Shpërblimet do të jenë mjaft të kënaqshme.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.