Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Humor pa kufi ?

NOUR

-Smile Now~Cry Later-
Kontributor
Regjistruar më
Dec 19, 2018
Mesazhe
12,565
Pëlqime
10,784
Pikë
113
+18 u lutem femrave mos ta hapin videon
 

NOUR

-Smile Now~Cry Later-
Kontributor
Regjistruar më
Dec 19, 2018
Mesazhe
12,565
Pëlqime
10,784
Pikë
113
+18 lool Gra ju lutem ??mos e shifni
 

NOUR

-Smile Now~Cry Later-
Kontributor
Regjistruar më
Dec 19, 2018
Mesazhe
12,565
Pëlqime
10,784
Pikë
113

aloe

I am not here🙂
PRINCESS
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
8,502
Pëlqime
12,347
Pikë
113

Edhe mami im i ka inat thonjte e gjate????
Por dhe une kur i rregulloj vec 3 dit i mbaj e shkoj i heq?
Me pelqejne thonjte e paster?
 

Opus

Singëll -Beqar?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 24, 2020
Mesazhe
1,908
Pëlqime
2,537
Pikë
113
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top