Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Humor pa kufi ......

Ni Qift malsorsh rane me shpi ne shkoder
Edhe ndertun ni barake ne cep te rruges, te nesermen pa dal drita ban ni shkodran aksident edhe del nga rruga ju hin kti qiftit me barake drejt ne dhom te fjetjes, bertet grujaaa oooo qyqaaaa burrr raaaa termet, ky burri shikon edhe I thot flej flej gruuu nuk a termet po Opel kadet!
 
Djali I thote te dashures
Do te kalojme nje fundjave te bukur zemra? Vajza : Poooo
Djali : Ok flasim te henen :D
 
Ni djal nga malsoja takon I vajze I thot me fal si e ke emrin ju lutem , kjo I tjot Pranvera Behari , djali e shef heu I thot talll lesht me mu kjo edhe pranver edhe behar,
Po ti I thot vajza si e ke emrin
Vjeshtuk Dimruku I thot , ejj po tallesh ti jo mer si ti edhe praver edhe behar
 
  • Kiss
Reactions: .
Kulmi xhelozise

Ajo: Ku je?
Ai: Ne banjo....
Ajo: Ca po ben?
Ai: Ate qe ben bleta
Ajo: Ouuu.....kush qeka kjo Bleta qe nuk e njihkam une??
 
Kapen burr e gru per xhelozi.
Burri I thot grus hajde gru te lutem te ham i darke ne restorant lej xhelozit. ikun me restorant vjen kamajeri, e pyt grun qa don me marr I thot burr merr ti sa te lexoj un menyn.
Mu me sjell gjioks pule thot, gruja e shikon me me nevra, po ti qa do marresh I thot grus.
Edhe mu mi ban 2 kofsh xheli I thot pra !
 
Shkon burri në banjo ishte bë kaps dhe tu u shtrengu me dal me u liru i shkreti shkon gruja e i fik driten pa dashje ..
O gru a ti e fike driten e pyt burri? Po i thote gruja ..
A mire se mendova qe me plasen syte ?
 
Nje cun po chatonte me te dashuren dhe po i shkruante:
-Zemer une per ty kaloj oqeanin, kaloj detin, shkel zjarrin, etj etj.
Goca e lumtur i shkruan:
-Zemer do vish tani se me iken prinderit!
Dhe cuni ja kthen:
-Mos ja fut kot zemer se po bije shi tani :D
 
Nje cun po chatonte me te dashuren dhe po i shkruante:
-Zemer une per ty kaloj oqeanin, kaloj detin, shkel zjarrin, etj etj.
Goca e lumtur i shkruan:
-Zemer do vish tani se me iken prinderit!
Dhe cuni ja kthen:
-Mos ja fut kot zemer se po bije shi tani :D
QA me ba tash na me qesh Thu ti a? ?
 
Ne nje kamp refugjatesh ne Gjermani,drejtori kampit pyet disa nga refugjatet:
-Ti nga je....pse ke ardhur?
  • Une jam Nigerian,kam ardhur per pune.
  • Ti aty,nga je dhe pse ke ardhur?
-Une jam Pakistanez,kam ardhur per pune.
-Ti tjetri,nga je dhe pse ke ardhur?
-Une jam nga Vlora vlla,kam ardh te ble Benz
 
Shqiptari Amerikani edhe Gjermani ti ba muhabet ne Avion. Thot Amerikani na folin pak per industrin ne vendet tuaja.
Thot gjermani me kemi industri super bajme Aviona qe fluturojne ne mars, jo ska musi I thon kta 2 , mos bash me mars thot ky 2 gisht ma posht,
Amerikani thot na bajme nendetse qe hecin ne funt te oceanit,jo ska munsi I thot kta 2, thot ky mos nxhit 2 gisht ma siper.
Shqiptari menohet i shkreti edhe thot na I bajme kalamajt per B... hedhet amerikani e gjermani skaaa munsi. Mos per B..thot ky 2 gisht ma posht !!
 
  • Kiss
Reactions: Zap

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.