• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

humor

AntiDrogA

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
278
Mosha
40
Ka qene nje grua e cila ka pas nje qen me emrin Cic.

Nje dit rruges thirr nje taksi dhe para se te hyp e pyet taksistin:

A ta fus edhe Cicen mbrenda ?

Taksisti: Pse une topet jashte i lo kur t'hypi n'taksi a ?
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

AntiDrogA

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
278
Mosha
40
:D:D:D
 

UJKU

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
26
Mosha
34
Ka qene nje grua e cila ka pas nje qen me emrin Cic.

Nje dit rruges thirr nje taksi dhe para se te hyp e pyet taksistin:

A ta fus edhe Cicen mbrenda ?

Taksisti: Pse une topet jashte i lo kur t'hypi n'taksi a ?
the qeni dmth i bi cici ne se do ishte qene i bie cica :p
 

Ariela

Alone!!!!!!
Princesha Forumit
Mesazhe
797
Ka qene nje grua e cila ka pas nje qen me emrin Cic.

Nje dit rruges thirr nje taksi dhe para se te hyp e pyet taksistin:

A ta fus edhe Cicen mbrenda ?

Taksisti: Pse une topet jashte i lo kur t'hypi n'taksi a ?
Aaaaa ti sje mire pz 😩😩😩😩 e medet humor tjeter skishe
 

Milanisti

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,135
Ka qene nje grua e cila ka pas nje qen me emrin Cic.

Nje dit rruges thirr nje taksi dhe para se te hyp e pyet taksistin:

A ta fus edhe Cicen mbrenda ?

Taksisti: Pse une topet jashte i lo kur t'hypi n'taksi a ?
Paska qene Kosovar taksisti 😜
Qen femer apo mashkull qe qeni?😜
 

AntiDrogA

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
278
Mosha
40
Një djale donte te martohej me nje trashegimtare te pasur e tekanjoze.
-Zonje jam shume i dashuruar me ju.”
-C’pune beni?”
–pastrues.”
... -Ah, ashtu?! Dhe sa fiton?”
... -Hemm, njemije euro ne muaj.”
-mua ajo shifer, nuk me del as per te blere sapun!”
-Me falni, nuk e dija qe jeni kaq e piset!” . . .:p:p
 
Top