Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

HUMOR

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Burri kthehet i dehur në shtëpi, gruaja nuk ia hap derën.
– Kam lule për gruan më të bukur në botë – thotë ai.
Gruaja e hap derën.
– Ku janë lulet?
– E ku është gruaja më e bukur në botë?
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
-Doktor,doktor,me dhembin shume shpatullat!
Doktori thote:
-Ju keni nevoje per me shume diell...
Pacienti hapi syte i cuditur:
-Doktor,jeni i sigurte per kete po thua?
-Po ti mua do me mesosh qe kam 30 vjet mjek....
-Po une...kam 30 vjet roje plazhi...
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
- Hape gojen! - i tha mjeku.

- Shume faleminderit doktor!

- Po pse me falenderon?

- Sepse te gjihte me thone: " Mbylle! "
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
- Qeni im eshte me i mire se i joti!

- JO!

- Bicikleta ime eshte me e mire se e jotja!

- Jo

- Mami im eshte me e mire se e jotja!

- Ah, po. Kete e thote edhe babai im!
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Biondja e ulur në autobus: kur i afrohet një plakë e cila po qëndronte në këmbë dhe e pyet:

“Oj vajzë e mirë a mund t’i ndërrojmë vendet?”

“Çka, unë të bëhem plakë a?” i përgjigjet biondja.
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Nje djalë shkon ne farmaci per te blere kondom. Aty pyet shitesen:
- A keni kondom me shije luleshtrydheje?
Jo, ia kthen kjo.
- Po me shije portokalli?
Jo.
-Po me shije qershie?
Jo.
Po cfare shije frutash keni?
Shitesja: O cun ti do besh seks apo komposto?
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
1 zoteri merr ne telefon Alb-telekomin dhe i thote qe ka deshire te nderroje numrin e telefonit.
Centralistja i pergjigjet:
- Merr nje laps dhe nje fletore.
Zotria mbasi i merr i thote:
- I mora. Po tani?
Centralistja gjithe zell i pergjigjet:
- Tani fletoren mbylle, dhe lapsin fute ne b*the.
Dhe ia mbyll telefonin. Burri i nevrikosur telefonon perseri dhe tani i pergjigjet drejtori.
Zoteria:
- Fola me pare me nje punetoren tuajen dhe me tha qe ta fusja lapsin ne b*the.
Drejtori i kthehet:
- Sa kohe me pare?
Zoteria:
- 15 minuta.
Drejtori:
- Zoteri, jo 15 minuta. Hiqe, hiqe sepse e keni mbajtur shume.
 

Fiore

Ikur larg.....
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 26, 2017
Mesazhe
5,804
Pëlqime
6,990
Pikë
113
Location
Gjithandej...:D
Burri kthehet i dehur në shtëpi, gruaja nuk ia hap derën.
– Kam lule për gruan më të bukur në botë – thotë ai.
Gruaja e hap derën.
– Ku janë lulet?
– E ku është gruaja më e bukur në botë?
Ashtu eee???:S
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Nje dite Beni vete ne shkolle me papagallin e tij...Po pse e ke marr papagallin me vete e pyet mesuesja Benin ?
Beni: Po degjova mamin tek i thoshte babit sa te iki Beni ne shkolle do te ta ha zogun !
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Ishin 2 shoke, dhe e pyet i pari te dytin;

- Ku eshte dallimi ne mes te mencurit me budallain ?

- Shoku i 2t ja kthen; i mencuri dyshon, e budallai eshte i sigurt

- Shoku 1; A je i sigurt ?

- Shoku 2; Po, 100%
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Shkon nje plak 80 vjecar tek doktori dhe i thote:
-Doktor, gruaja ime 25 vjecare eshte shtatezene, cfare mendimi ke ?....
Doktori: Me lejoni t'ju tregoj nje histori....
"Shkon nje burre per gjah, ne vend te armeve kishte marr nje cader, arrin ne xhungel dhe aty perpara i del nje luan ky i gjuan me cader, bammm dhe luani bie pertok i vdekur..."
Plaku: Kjo eshte e pamundur, dikush tjeter duhet ta kete qelluar luanin......
Doktori: Pikerisht pra...
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Dy shoqe bisedonin me njera - tjetren per burrat e tyre.
Vdiqa me burrin dite per dite me vjen tap ne shtepi, dhe vetem grindje kam.
Tjetra : Ti je budallaqe edhe mua me vjen burri tap ne shtepi, por ja kaloj shume mire me te.
Posi ja ben qe shkon mire ?
Po ja, kur vjen ai marr nje ***** me uje te ngroht ja fus kembet, i bej pak meze, nje shishe raki, nje shishe vere, edhe i bej pak masazh te krahet edhe shkojme per bukuri.
Po mire keshtu po e bej edhe une, ja kthen kjo.
Vjen burri ne shtepi, dhe gruja e pret me lajka.
Erdhe zemra?- E merr e ul ne kolltuk, legenin me uje te ngrohte, shishen e rakis, shishen e veres,pak meze ne nje pjate dhe fillon ta ferkoj nga krahet.
Burri: haaaa rrofsh mi dashnore, se nuk me bohet me shku ne shtepi te ajo qelbesina.
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
E pyet burri gruan:

-Grua,a jam une me i forte se ti?
-Po, pergjigjet gruaja direkt
-A kam muskuj me shume se ti ?
-Po more burre.
-Nqs dua une tani,a mund te cohem dhe te kap me shkelma ?
-Po more burre.
-Po pse dreqin ta kam friken atehere ?!
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Nje bjonde po i jepte makines mbas nje kamioni. Tek semafori i zbret makines dhe vete tek kamionisti:
- Miredita, me falni por kamioni juaj po humbet mallin.
Kamionisti ben gjoja sikur s'degjoi dhe niset. Tek semafori i dyte bjondja zbret dhe vete prape tek kamionisti:
- Miredita, me falni por kamioni juaj po humbet mallin.
Kamionisti nuk i jep rendesi dhe niset. Kjo skene perseritet dhe per tre semafore te tjere. Tek i katerti kamionisti u be vrere nga inati dhe i thote:
- Miredita zonjushe, mua me quajne Gjin, jemi ne dimer dhe ky kamion eshte nje shperndares kripe per rruget qe kane ngrire..
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Një herë një fëmijë i vogël pyet mamanë e tij që ishte shtatëzanë :
-O -Mami,pse e ke barkun e madh ti? Dhe Mamaja ja kthen :
-Sepse pres një femijë ..
Një ditë djali shef një burrë që e kishte barkun e madh dhe e pyet:
-Xhaxhi po ti çfarë po pret? Ai ja kthen :
-Po pres autobuzin! Fëmija i thotë :
-Po doli biçikletë do ma japësh mua?
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Djali:-E ke problem te ulem afer teje?Vajza pergjigjet me ze te larte:
- Nuk dua ta kaloj naten me ty!!!
Te gjithe studentet e tjere kthyen koken dhe po e shikonin djalin.
Ai u ndje shume ne siklet.
Pas disa minutash vajza iu afrua tavolines se djalit dhe i tha:
-Une studioj per psikologji dhe e di se cpo mendojne te tjeret,e marr me mend se ti u ndjeve shume ne siklet apo jo?
Djali i pergjigjet me ze te lart:.
- 200 $ per nje nate!!!? Jane shume.…dhe njerezit ne biblioteke po shikonin vajzen e cila u habit,..dhe djali i peshperiti ne vesh:
-Une studioj per drejtesi dhe e di shume mire si te bej nje person te ndjehet fajtor..
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Ajo : shpirt me duket vetja shum e shendoshe, e shemtuar dhe e plakur.

Te lutem me bej nje kompliment.

Ai : zemer ke shikim shume te mire…
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,532
Pëlqime
16,685
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Lepuri: “O ujk ke te fala nga mondi”!
Ujku: “kush mond”?
Lepuri: “Ai qe ta fut me spond”!
Diten tjeter.
Lepuri: “O ujk ke te fala nga mondi”!
Ujku: “kush mond”?
Lepuri :”Ai qe ta fut me spond”!
Nuk po duronte me ujku dhe vendos ta
ndihmoje ariu dhe ariu i thote:- Ik te lepuri
dhe thuaj “ke te fala nga Iliri, po tha ai kush
ilir , ti thuaj ai qa ta fut tel e ta nxjerr
zinxhir”!
Ujku:”O lepur ke te fala nga iliri”!
Lepuri:”E di se ma tha mondi”!
Ujku:”kush mond”?
Lepuri:”Ai qe ta fut me spond.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top